Ünlü teknoloji markasının Türkiye yatırımına imzası

class = “medyanet-inline-adv”>

Anlaşma, ortak satış ve pazarlama çabaları, hizmet operasyonları ve yerel üretim girişimleri de dahil olmak üzere işbirliğinin çeşitli yönlerini kapsıyor. Anlaşma kapsamında AGM, İstanbul Tuzla’daki fabrikasında OPPO ürünlerinin yerli üretimini üstlenecek.

İmza töreninde konuşan OPPO MEA Başkanı Chico Zhou, ortaklığın önemine dikkat çekerek şunları söyledi: “Bu önemli ortaklık, karşılıklı büyümeye, yenilikçiliğe ve Türk müşterilerimize ve işletmelerimize olağanüstü ürün ve hizmetler sunmaya odaklanan ortak bir vizyonu yansıtıyor. ortaklar.”

Aydın Mıstaçoğlu

Mıstaçoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Mıstaçoğlu, işbirliği sayesinde Türkiye’nin OPPO’nun yurt dışındaki en önemli ve güçlü pazarlarından biri haline geleceğini vurgulayarak şunları söyledi: “Birçok önemli kilometre taşını içeren bu ortaklık, sadece gurur kaynağı değil. Şirketimizin, aynı zamanda Türkiye için de milli bir başarıydı.” Yeni dönemle birlikte ülkemizde gerçekleştirilecek yüksek teknolojili üretimin kalkınmayı kolaylaştırması açısından önemli olduğuna inanıyoruz. Yüksek teknolojinin kullanılması ve istihdama katkı sağlanması, ülkemizin geleceğine sağladığı katkı ve yenilikçilik potansiyeli bizi çok mutlu ediyor. “Hedefimiz, ülkemizi kısa sürede akıllı üretimde dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer almaktır. cep telefonları üretip bu teknolojik ürünleri dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir