Son dakika | Canlı yayın platformu Twitch’e erişim engellendi!

Kick canlı yayın platformuna erişim birkaç gün önce BTK tarafından engellenmişti. Tüm gözler Twitch’teydi. Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı olan Twitch’e erişim de engellendi.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) internet sitesindeki “Site Bilgileri Sorgulama Sayfası”na yapılan sorgulamada, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22 Şubat’ta aldığı kararla Twitch’e erişimin engellendiği öğrenildi. . 2024 ve 2024/7 sayılı.

Twitch, Türkiye, Avustralya, Kanada ve Birleşik Krallık’taki fiyatlarını güncelledi. Ülkemizde 2021 yılında yerel fiyatlara geçiş yapan ve bu tarihten itibaren herhangi bir oran artışı uygulamayan Twitch’e abonelik fiyatlarında yüzde 340’a varan artış yaşandı.

YENİ TWITCH ABONELİK ÜCRETLERİ

Twitch abonelik ücretleri Tier 1 abonelikte %333 artışla 9,90 TL’den 43,90 TL’ye yükseldi.

Tier 2 aboneliği %340 artışla 19,99 TL’den 87,90 TL’ye yükseldi,

Seviye 3 üyeliği ise %330 artışla 49,99 TL’den 215,90 TL’ye çıkıyor.

28 MART’TAN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK

Fiyat değişiklikleri 28 Mart 2024’ten itibaren geçerli olacak ve mevcut abonelikler yenilendiğinde yeni tarifeden yenilenecektir. Mevcut aboneler, fiyat güncellemesinin yürürlüğe girmesinden bir ay önce e-posta yoluyla bilgilendirilecek

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bandırma sahilinde ceset bulundu!  Batan gemide mürettebat olup olmadığı belirlenecek.Bandırma sahilinde ceset bulundu! Batan gemide mürettebat olup olmadığı belirlenecek.
Turgut Altınok lehine geri çekildilerTurgut Altınok lehine geri çekildiler
Sokak ortasına kurşun yağdı, bakın bu vahşete ne sebep oldu.Sokak ortasına kurşun yağdı, bakın bu vahşete ne sebep oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir