Shadow Society etkinliği Apex Legends’a geliyor! – TEKNOLOJİ

Electronic Arts ve Respawn tarafından açıklanana göre 26 Mart ile 16 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Apex Efsaneleri Shadow Society etkinlik detayları açıklandı.

Yeni sınırlı süreli Kilitleme modunu, 36 nefes kesici kozmetik öğeyi, “Kobalt Katar” adlı Apex eserini ve daha fazlasını içerecek heyecan verici etkinlik, oyuncuları tehlikeli, karanlık temalı bir dünyaya davet ediyor.

Aksiyon dolu Apex Legends Shadow Society etkinlik fragmanı için bu adresi, etkinlik detayları için ise bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

  • Yeni sınırlı süreli Kilitleme modu: Dört oyuncudan oluşan ekiplerin dar ve kaotik bir harita üzerinde hedefleri yakalayıp tutmaya çalışacağı bu oyun modunda, oyuncular üstünlük kazanmak için bölgeleri korumaya çalışacak.

  • 36 Kozmetik Öğe ve Ödül Mağazası: Etkinlik sırasında oyuncular, Ödül Mağazasındaki öğeler için “itibar” kazanacak ve 36 farklı etkinlik öğesine sahip olacak ve kilidi açılan her öğeyle sahne ödüllerine bir adım daha yaklaşacak.

  • Yeni Apex Eserleri: Oyuncular, herhangi bir Efsane tarafından herhangi bir modda kullanılabilecek, yakın dövüş Mythic kozmetik ürünü olan “Cobalt Katar” ile öne çıkacak. Oyuncular, etkinlik bitmeden 36 sınırlı süreli öğenin tamamını toplarlarsa, son aşama ödülü olarak Apex Artifact Death Box efektini elde edebilecekler.

Apex Legends: Breakout PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, EA uygulamaları ve Steam aracılığıyla PC’de mevcuttur. Daha fazla Apex Legends haberi için oyunun resmi X, Instagram, TikTok ve YouTube hesaplarına göz atabilir, en son güncellemeler için playapex’i ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir