ESET liderliğini güçlendiriyor – TEKNOLOJİ

Dijital güvenlikte dünya lideri ESET, IDC MarketScape’te lider seçilerek büyük bir başarıya imza attı. ESET ayrıca iki IDC MarketScape raporunda da önemli bir oyuncu olarak tanındı.Dijital güvenlik şirketi ESET, Küçük İşletmeler için Dünya Çapında Modern Uç Nokta Güvenliği 2024 Satıcı Değerlendirmesinde “Lider” ve Büyük İşletmeler ve Orta Ölçekli İşletmeler için Dünya Çapında Modern Uç Nokta Güvenliği 2024 Satıcı Değerlendirmesinde “Başlıca Performansçı” olarak tanımlanarak önemli bir başarı elde etti. . . IDC MarketScape’e göre: Dünya Çapında Küçük İşletmeler için Modern Uç Nokta Güvenliği kapsamında ESET, “kamu ve ticari kuruluşları ve kanal ortaklarını desteklemek için güvenlik yeteneklerini sürekli geliştirerek özel bir kuruluş olarak uzun ömürlülüğünü ve dayanıklılığını doğruladı.ESET CBO Pavol Balaj” IDC MarketScape’in modern uç nokta güvenliği değerlendirmesinde sırasıyla Küçük İşletme, Kurumsal ve Orta Ölçekli İşletme alanlarında Lider ve iki kez En İyi Oyuncu seçilmekten büyük heyecan duyuyoruz” dedi ve başarılarından bahsetti. Siber saldırılar en önemli tehditlerden birini temsil ediyor Siber güvenlik alanındaki 30 yılı aşkın deneyimimiz, ürün araştırma ve geliştirmesine yaptığımız sürekli yatırımlar ve finansal istikrarımız sayesinde müşterilerimize ve iş ortaklarımıza mümkün olan en yüksek düzeyde koruma sağlayabiliyoruz. Çabalarımızın takdir edilmesinden memnuniyet duyuyoruz.” IDC MarketScape: Küçük İşletmeler için Dünya Çapında Modern Uç Nokta Güvenliği’ne göre, “ESET’in uç nokta güvenliğine odaklanan ürün portföyünün genişliği önemli bir güçtür.” IDC, ESET’i bu alandaki becerilerinden dolayı övdü. ::

 1. Uç nokta koruma özelliklerinin sayısı (ana bilgisayar tabanlı FW ve IDS/IPS, DNS filtreleme, cihaz kontrolü, DLP ve cihaz şifreleme) ve bu özelliklerin yarısı standart özellikler olarak sunulur
 2. Dahili tarayıcı politikası kontrolleri
 3. Kimlik avı koruması
 4. Kurcalamaya karşı önlemler
 5. Intel TDT entegrasyonu
  1. 2022’nin başlarında tanıtıldı
 6. Mobil tehdit tespiti
 7. Müşteri güvenliği danışmanlığı;
  1. Yakın zamanda cihaz güvenlik açığı yönetimi, yama yönetimi ve Microsoft Intune ile entegrasyonun ticari olarak piyasaya sürülmesiyle iyileştirildi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir