XPG, kullanıcılarına uygun fiyatlı CORE REACTOR II AND güç kaynağını ve VENTO ARGB PWM fan ailesini sundu – TEKNOLOJİ

XPG, oyuncular, e-spor profesyonelleri ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üretiyor; Bugün, her kesimden bilgisayar oyuncusunun ve yaratıcılığıyla öne çıkan herkesin uygun ürün arayışını karşılamak. XPG CORE REACTOR II E Giriş seviyesi Altın verimliliği sertifikalı güç kaynağı ve PWM’li yeni XPG VENTO ARGB fan serisi attı.

CORE REACTOR II VE, ödüllü güç kaynağı serisinin en son ürünü: düşük maliyetli performans

Maliyet ve performans arasındaki dengeyi bulmak her zaman satın alma kararlarının en zorlu aşamalarından biri olmuştur. Şimdi XPG, CORE REACTOR II VE ile bu dengeyi mükemmel bir şekilde sağlamayı hedefliyor. Ödüllü CORE REACTOR II tasarımından ilham alan CORE REACTOR II VE, Intel ATX 3.1 standardı Olağanüstü performans sağlamayı başarıyor.

Yüksek kaliteli DC-DC devre tasarımı ve özel 12V-2×6 konnektör ile donatılmış Sertifikalı Altın verimliliği bu güç kaynağı 650W, 750W ve 850W Üç farklı seçeneği ile tüm yeni nesil konfigürasyonlara uyum sağlayan bir üründür:

Yeni PWM VENTO ARGB hayranları ailesi

Kendi istek ve ihtiyaçlarına göre özel ayarlar yapmak isteyen herkes için XPG, yüksek kaliteli ürünlerden giriş seviyesi seçeneklere kadar uyumlu ürün yelpazesini sürekli genişletmeye devam ediyor. Bunlardan biri yeni PWM VENTO 120 ARGB ve PWM VENTO R 120 ARGB Hayranlarınızın ihtiyaçlarını ekonomik olarak karşılayarak, Darbe genişliği modülasyonu (PWM) burada Bu özellik sayesinde giriş seviyesi fanların enerji verimliliğini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Papatya zinciri uyumluluğu sayesinde RGB aydınlatmayı fanlarınızla tek bir yerden kolayca senkronize edebilirsiniz. İster bir anakart markasının RGB yazılımını kullanın, ister XPG’nin özel PRIME yazılımı tercih etmek; PWM hayranları VENTO ARGB XPG PRIME BOX’a Fişi takarak ARGB aydınlatma ve fan performans ayarlarını dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

INVADER ile mükemmel uyumu yakalayın

Bu yeni XPG ürünleri piyasadaki hemen hemen her kasayla uyumlu olsa da, daha etkileyici sonuçlar için bunları XPG ailesinin diğer üyeleriyle birlikte kullanmanızı öneririz: iF tasarım ödülünün sahibi ve XPG İSTİLACI Çerçevesiz temperli cam ön ve yan paneller, PWM VENTO 120 R ARGB fanlarla birlikte kullanıldığında son derece uyumlu ve zarif bir görünüm sunar. Ayrıca entegre kablo kanalı ve önceden monte edilmiş kablo bağları, CORE REACTOR II VE’den çıkan kabloların düzenlenmesini çok daha kolay hale getirir.

REAKTÖR CORE II VE PSU, PWM VENTO 120 ARGB fan serisi ve PWM fan serisi VENTO R 120 ARGB Daha fazlasını öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir