Türkiye’nin ilk dijital cüzdan yönetimi hizmeti Akbank Mobil’de! – TEKNOLOJİ

Akbank, Ak Portföy iş birliğiyle Türkiye’nin mobil bankacılık üzerinden sunulan ilk dijital cüzdan yönetimi hizmetini hayata geçiriyor. Akbank Mobil üzerinden dijital cüzdan yönetimi hesabı açan tüm Akbanklılar, 200 bin TL ve üzeri birikimleri için Ak Portföy uzmanlarından portföy yönetimi hizmeti alıyor.

Türkiye’yi geleceğe taşıyan lider banka olma vizyonuyla yenilikçi finansal çözümler sunarak tüm paydaşları için yüksek değer yaratan Akbank, sektöründe ilklere imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda Akbank, Ak Portföy işbirliğiyle Türkiye’nin ilk dijital cüzdan yönetimi hizmetini Akbank Mobil üzerinden müşterilerine sunuyor.

Akbank Mobil üzerinden dijital portföy yönetimi hesabı açan tüm Akbanklılar, 200 bin TL ve üzeri birikimleri için Ak Portföy uzmanlarından portföy yönetimi hizmeti alabiliyor. Akbank ve Ak Portföy’ün yatırım ve dijitalleşme dünyasındaki öncü vizyonuyla, normal şartlarda çok daha yüksek tutarlarda tasarruf sağlayan portföy yönetimi hizmetine, Akbank müşterileri, Türkiye’nin ilk Dijital Portföy Yönetimi ürünü sayesinde kolaylıkla ulaşabiliyor.

Sektörde bir ilk olan bu hizmet sayesinde Akbank müşterileri, tasarruflarını, Türkiye’de özel sektörde lider, dünyanın en büyük 500 varlık yönetimi şirketi arasında yer alan ve 500 Euro eşiğinin üzerinde varlık büyüklüğüne sahip Ak Portföy’ün uzmanlığıyla değerlendiriyor. milyar TL. Dijital Portföy Yönetimi’nde müşteri varlıkları, çeşitlendirilmiş yatırımlardan oluşan portföy stratejilerine göre yönetilir.

Türkiye’nin ilk dijital cüzdan yönetimi hizmetini Akbank müşterilerinin hizmetine sunmanın heyecanını ve gururunu yaşadıklarını ifade eden Dr. Akbank Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce: “Dijital ürün geliştirme konusundaki uzmanlığımızla müşterilerimizin mobil bankacılık deneyimini zenginleştirmeye ve ülkemizde ‘ilk’ler yaratarak sektörümüze öncülük etmeye uzun süredir devam ediyoruz. Bu kapsamda tasarruf ve yatırım hizmetlerinin ülkemizin geniş kitlelerine ulaştırılması yönündeki çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Bu alanda sunulan premium ürün ve hizmetlerin daha fazla kişiye ulaşması, sektörün geleceğini ve müşterilerimizin yatırım ve tasarruf alışkanlıklarını şekillendirme potansiyeli taşıyor. “Akbank Mobil’den sunduğumuz Türkiye’nin ilk dijital portföy yönetimi ürünüyle yatırım hizmetlerinin yaygınlaşmasına öncülük edeceğiz ve yatırımcılara sunulan özel finansal fırsatlardan küçük tutarlarla çok daha yüksek tasarrufla geniş kitlelerin faydalanmasını sağlayacağız” dedi. .

Akbank Yatırım Hizmetleri olarak bunu paylaşarak müşterilerinin yatırım tercihleri ​​ve beklentileri doğrultusunda güvenli ve kolay bir şekilde yatırım kararı vermelerini sağlıyorlar. Akbank Özel Bankacılık ve Yatırım Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dalya Kohen: “Akbank Yatırım Hizmetleri olarak teknolojinin ve dijital bankacılığın sunduğu fırsatları en verimli şekilde kullanıyoruz. Müşterilerimizin yatırım ürünlerine dijital kanallarımız üzerinden erişmesine büyük önem veriyoruz. Yatırım dünyasında yeni bir dönemin kapılarını açacak, Türkiye’nin mobil bankacılık üzerinden sunulan ilk dijital portföy yönetimi ürünü ile müşterilerimizin yatırımları, Ak Portföy uzmanlığı altında ve kendilerine özel stratejiler doğrultusunda yönetilecektir. Müşterilerimiz risk algıları ve hedefleri doğrultusunda mevduat getirisi veya tematik stratejilerle yönetilen Türkiye’nin ilk dijital portföy yönetimi hesabını Akbank Mobil’den açabilecekler. Böylece müşterilerimiz yatırımlarını profesyonel yönetim, yenilikçi ve stratejik bir yaklaşımla yönlendirebilecekler.” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir