Dünyanın en büyük anakart üreticilerinden biri olan ASRock artık Türkiye’de! – TEKNOLOJİ

Dünya çapında ürettiği anakartlar, ekran kartları, oyuncu monitörleri ve mini PC’lerle dikkat çeken ve birçok pazarda lider olan ASRock, artık Türkiye pazarına da girdi. Tayvan merkezli ASRock, dünyanın en büyük üç anakart üreticisinden biridir.

2002 yılında anakart üretmek amacıyla Tayvan’da kurulan ASRock, kısa sürede bu alanda dünyanın önde gelen şirketlerinden biri haline geldi. ASRock, günlük ihtiyaçları için bilgisayar kullananlardan, ürünlerinin sınırlarını zorlayan teknoloji meraklılarına kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılamak istiyor; Ürünlerini kalite, dayanıklılık ve uygun fiyat esasıyla üretmektedir.

ASRock’un ürün gamında herkesin beğendiği anakart modellerinin yanı sıra, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli özelliklere sahip AMD ve Intel Arc tabanlı grafik kartları ve oyuncu monitörleri de yer alıyor. Üretici olmanın avantajlarını kullanarak, her ürün grubunda en son teknolojileri uygulayan ilk firmalardan biri olmak.

Japonya ve Kore gibi teknoloji merkezi Uzakdoğu pazarında anakart alanında dünyanın en büyük üreticisi ve pazar liderlerinden biri olan ASRock, yenilenen servis ve garanti ağıyla artık Türkiye pazarına da girdi.

Kullanıcılar ASRock ürünlerini teknoloji mağazalarında bulabilirler.

ASRock ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için @asrock.turkiye Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir