Dragon Age: The Veil Guard’ın yoldaş ekibi etkileyici görüntülerle ortaya çıktı – TEKNOLOJİ

Electronic Arts ve BioWare, PlayStation 5, Xbox Series |S ve Xbox Series |S’e gelen yepyeni tek oyunculu rol yapma deneyimi Dragon Age: The Veilguard’daki maceralarında oyunculara katılacak yoldaş kadrosunu tanıtan yeni bir sinema fragmanını duyurdu. 2024 sonbaharında PC. Ön izlemesini yaptım. Dragon Age: The Veilguard, zengin hikaye anlatımı, akıcı ve stratejik mücadele, dostluk ve kardeşlik ile kararların önemi ile karakterize edilen cesur ve kahramanca bir macera sunmak amacıyla geliştirildi. Oyunun ilk anlarından oluşan ve 15 dakikalık oynanış sunan resmi oynanış fragmanını 11 Haziran Salı günü saat 18:00’de Dragon Age YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Sevilen destanın bu yeni bölümünde oyuncular, tamamen kişiselleştirilebilen ve Veilguard olarak bilinen olağanüstü kahramanlardan oluşan bir kadroyla birlikte ön saflarda savaşan Dragon Age’in en yeni kahramanı Rook ile tanışacaklar. Kardeşlik, Dragon Age: The Veilguard deneyiminin kalbinde yer alıyor ve tüm yoldaşlar kendi hikayeleri, motivasyonları ve yetenek ağaçlarıyla savaşa giriyor. Thedas’ın kaderini sonsuza dek belirleyecek bu hikayede Rook, beklenmedik bir lider olmak için bu fırsatı değerlendirmeli, bir ekip kurmalı ve önemli ilişkiler kurmalıdır.

“Dragon Age: Veilguard, Dragon Age tarihindeki en derin yoldaşlık hikayelerinden bazılarını içeriyor. “Oyuncularla ilişkilerinizi ve Veilguard’ın kaderini etkileyecek romantizm, trajik kayıplar ve karmaşık seçimler arasında yol alacaksınız.” Dragon Age: The Veilguard’ın kreatif direktörü John Epler diyor. “BioWare’in hikaye anlatımı bu maceranın her bölümünde parlıyor ve Dragon Age hayranları ve seriye yeni başlayan oyuncuların, stüdyomuzun DNA’sının ayrılmaz bir parçası olan bu karakter odaklı, yaratılmış anlatıyı deneyimlemeleri için inanılmaz derecede heyecanlıyız.”

Dragon Age: The Veilguard’daki her yoldaş savaş alanına kendi deneyimini ve bir araya gelip imkansız zorluklarla yüzleşme cesaretini getiriyor. Oyuncular, maceraları boyunca oyundaki toplam yedi yoldaştan ikisiyle farklı takım kombinasyonları oluşturabilir, belirli görevlere uyum sağlayabilir ve her savaşın gidişatını değiştirebilecek güçlü sinerjiler yaratabilirler. Oyundaki yoldaşların listesi şu şekildedir:

  • Bellara: Kadim sırları keşfetmeye takıntılı, yaratıcı ve romantik bir kaptan.

  • Davrin: Canavar avcısı olarak ün kazanmış, cesur ve çekici bir Gri Muhafız.

  • Emmrich: Nevarra’nın Yas Gözcüleri’nin bir büyücüsü, iskelet yardımcısı Manfred’le birlikte.

  • Harding: Kocaman kalbi, pozitif tavrı, hazır oku ve benzersiz büyülü güçleriyle savaşa yoldaş olarak dönen bir cüce izci.

  • Lucanis: Thedas’taki kötü şöhretli bir suç örgütü olan Kuzgunlar Hanesi’nin soyundan gelen, pragmatik ve aksiyona hazır bir suikastçı.

  • Snow: Hem özel dedektif hem de Tevinter’in Gölge Ejderhalarının asi bir üyesi olarak daha iyi bir gelecek için savaşan alaycı bir kişi.

  • Taash: Macera için yaşayan, risk almaktan korkmayan ve Şans Lordları ile müttefik olan bir ejderha avcısı.

Oyuncular Dragon Age: The Veilguard’ı PlayStation, Xbox ve PC’deki Steam ve Epic Games Store’daki istek listelerine ekleyebilirler. Dragon Age: The Veilguard ile ilgili detaylı bilgi almak ve gelişmelerden haberdar olmak için resmi internet sitesini ziyaret edebilir, Dragon Age’i Facebook’tan takip edebilir, oyun serilerini Discord, TikTok, Tumblr, Instagram ve X (eski adıyla Twitter) üzerinden takip edebilir, Youtube kanalına abone olabilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir