Egg Bowl sanatını yapmak için bir AI Twitter botum var, işte olanlar


Bak, şimdi ve kolej futbol sezonu içinde pek bir şey olmuyor. 2022 hakkında konuşmayacağız kolej beyzbol sürem şundan dolayı basitçe olmadı. Bunu kabul etmezsek, yok anlamına gelir. Bilinmeyen nedenlerle, kolej beyzbolu bu yıl yok.

Bu bu şekilde çalışır, değil mi?

Bu yüzden, şimdi ve kolej futbol sezonunun başlangıcı içinde meşgul kalmanın bir yolunu bulmalıyız. Bunu yapmanın birkaç yolu var.

Bu mükemmel açık havada birazcık eğlenmek için senenin mükemmel bir zamanı. Kamp gezileri, balığa çıkmak, sahile inmek, yiyecek pişirmek, suni zeka almak, Egg Bowl ile ilgili sanat yapmak için Twitter botları, havai fişek fırlatmak.

Bilirsin, düzgüsel şeyler.

Her neyse ki, AI Twitter botları tarafınca oluşturulan Egg Bowl sanatına erişmek oldukça kolay. Tek ihtiyacınız olan bir Twitter hesabı ve Egg Bowl ile ilgili bazı terimler.

Mesela “Yumurta Kasesi”ni ele alalım:

Evet, bu izler.

Peki ya oyunun öteki meşhur isimlerinden kabul edilen Altın Yumurta Savaşı?

Orada oldukça şey oluyor. Şu demek oluyor ki, işte öteki bazı güzel sanatlar.

İşte beyzbolla ilgili bir sanat eseri, ki bu kesinlikle bir şey. Bu yıl herhangi bir kolej beyzbolu olmaması kesinlikle bir utanç. Utanç verici.

Bu oldukça mükemmel Mississippi State Bulldogs futbol sanatına göz atın:

Ya da bu kadar istekliyseniz, Ole Miss Rebels futbol sanatına bir göz atabilirsiniz:

Suni zeka ile kendi sanatınızı yapmakla ilgileniyorsanız, göz atın @max_elbo Twitter’dan.

Yaklaşan Mississippi Eyaleti futbol sezonunun başlangıcına kadar beklemenin başka bir yolunu bulmayı tercih ederseniz, 80 günden azca zamanımız kaldı. Bir ihtimal okunacak güzel kitaplar yada kısa hikayeler vardır?

Ya da Kovboy Çanlar Kimin İçin Çalıyor’da yaklaşan futbol sezonunun ön izlemesini icra eden bazı yeni blog gönderileri olabilir? Sanırım göreceğiz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası