DARKTRACE, 2022 GO:TECH AWARDS’TA YAPAY ZEKA ÖDÜLÜ KAZANDI


CAMBRIDGE, İngiltere, 20 Mayıs 2022 /PRNewswire/ — Siber güvenlik suni zekasında dünya lideri Darktrace, bugün 2022 Go:Tech Ödülleri’nde Suni Zeka ve Makine Öğrenimi Ödülü’nü kazandığını duyurdu.

İngiltere’nin önde gelen iş unvanlarından önde gelen Business Leader tarafınca desteklenen her yıl düzenlenen Go:Tech Ödülleri, İngiltere’nin teknoloji öncülerini ve yenilikçilerini kutluyor. Darktrace, suni zeka alanındaki öncüleri sergileyen bir ödül olan AI & Machine Learning kategorisinde birinci oldu.

Darktrace, 2013 senesinde “Kendi Kendine Öğrenen Suni Zeka”yı pazara sunduğunda siber güvenlik sorununa suni zekayı tatbik eden ilk şirket oldu. Teknoloji, savunduğu müessese için bir “kişilik” duygusu öğrenerek çalışır ve onun anlamasını sağlar. bir siber hücum meydana gelirse ve peşinden fena amaçlı etkinliği gerçek zamanlı olarak kesmek için. Bugün teknoloji, 110’dan fazla ülkede 6.800’den fazla kuruluşu gelişmiş siber tehditlere karşı koruyor.

Darktrace’in kökleri Cambridgeonun nerede AI Araştırma Merkezi FY2021’de geliştirme ekibini ikiye katlamaya yaklaştı.

Darktrace’te yaptığımız işin merkezinde suni zekada yenilik var ve bu ödül, dünyanın her yerindeki siber savunucular için oyunu değiştiren bir teknoloji olan Kendi Kendine Öğrenen Suni Zekamızın arkasındaki dünya lideri Ar-Ge ekibinin kanıtıdır” dedi. Max Heinemeyer, Siber Yenilik Başkan Yardımcısı, Darktrace. “Suni zekamız, her büyüklükteki bir kuruluşu (kamu yada hususi) içten dışa öğrenir ve ışıkları devamlı açık tutmak için tasarlanmış, ısmarlama, kurumsal çapta güvenliği kuvvetlendirir.”

Darktrace hakkında

karanlık iz (DARK: L), siber güvenlik suni zekasında dünya lideri, dünya genelinde 6.800’den fazla müşteriyi aşağıdakiler dahil olmak suretiyle gelişmiş tehditlerden korumuş olan birinci derslik teknoloji sunar. fidye yazılımı ve bulut ve Hizmet Olarak Sunulan Yazılımlar saldırılar. Darktrace’in temelde değişik yaklaşımı geçerlidir Kendi Kendine Öğrenen Yapay Zeka makinelerin işi özerk bir halde korumak için çaba sarfetmek için anlamasını sağlamak. Merkezi Cambridge, Birleşik KrallıkGrubun dünya genelinde 2.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Darktrace, 2021 için TIME dergisinin ‘En Etkili Şirketleri’nden biri seçildi.

Medya Kişileri

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası