Stride, Fitness Kullanıcı Arayüzü ve Tek Oyunculu Güncellemede Tabanca Alır


VR parkour oyunu için yeni içerik Stride, oyunun tek oyunculu tekliflerine odaklanıyor.

Parasız Guns N’ Drones güncellemesi artık hem Quest’te hem de PC VR’de mevcut. Esas olarak Arena ve Sonsuz modlar için yeni eklemeler içeriyor. İlki, bir Uzi ve bir av tüfeği de dahil olmak suretiyle iki yeni tabanca alır. Ek olarak dronların önünde yarıştığınızı yada verilerinin kontrolünü ele geçirdiğinizi ve hatta onları kemente ettiğinizi gören yeni vazife türleri de var. Aşağıdaki güncellemeler için bir fragmana göz atın.

Yeni Stride Güncellemeleri Geldi

Ayrıca Sonsuz, iki yeni alıcı alır. Biri size ölüm duvarının önünde kalmanız için bir hız artışı sağlar. Bir diğeri aslına bakarsak duvarı yavaşlatacaktır. Ek olarak, içinden geçmek için kilitleri açmanızı elde eden yeni kapı türleri de var.

Başka bir yerde, oyun seanslarında ne kadar ilerlediğinizi izleyen yeni bir fitness denetim paneli var.

Bu eklemeler, oyunun PC VR versiyonu için devasa fazlaca oyunculu güncellemenin yayınlanmasından kısa bir süre sonrasında gelir. Şu anda bu içeriğin Quest’e mi yoksa PSVR’ye mi geleceğine dair bir haber yok. Geliştirici Joy Way de oyun için tek oyunculu bir kampanya üstünde çalışıyor sadece bunun şu anda yalnızca PC için duyurulduğunu söylüyor.

Geçen hafta Joy Way netleşti Outlier’ın iptal edilmesinin arkasından oyunlarından iyi mi bahsettiğine ve oyunun hangi sürümlerine hangi özelliklerin geleceğine dair kafa karışıklığına ulaşınca “geçmiş hataları tekrarlamamaya” çalıştığını söylemiş oldu.

Oyunun son olarak güncellemelerini denetlemek için Stride’a mı dalıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bizlere bildirin!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası