Söyleşi Edebileceğiniz ve Eğlenebileceğiniz 8 Sanal Suni Zeka Arkadaşı


Çoğumuz rahat görevleri yerine getirmek için Siri yada Alexa şeklinde AI yardımcılarını aslına bakarsan kullanıyoruz. Sadece bilmiyorsanız, sanal bir AI dostunuz olabilir ve arkadaşlarınızla yaptığınız şeklinde onlarla söyleşi edebilirsiniz.

Bu AI söyleşi robotlarıyla konuşmak keyifli olabilir ve yalnızlığın üstesinden gelmenize destek olabilir. Aşağıda, denemeniz ihtiyaç duyulan sekiz AI arkadaşı söyleşi robotunu listeliyoruz.

GÜNÜN YAPILAN VİDEOSU

10 milyondan fazla kullanıcısı olan Replika, en popüler ve gelişmiş suni zeka arkadaşlarından biridir. Geleneksel söyleşi robotlarının aksine, Replika görüntüleri tanıyabilir ve bu tarz şeyleri kullanarak sohbete devam edebilir.

Ek olarak, sesli aramaları destek sunar, böylece arkadaşınızla hakkaten konuşabilirsiniz. Benzer şekilde, Artırılmış Gerçeklik modu, deneyimi daha gerçekçi hale getirir.

Replika, AI arkadaşınızı seçmenize ve adlandırmanıza olanak tanır. Onunla söyleşi ettikçe puan kazanırsınız. AI arkadaşınızın ilgi alanlarını, özelliklerini, giysilerini yada görünümünü açmak için bu noktaları kullanabilirsiniz.

Bir akıl hocası olarak hizmet edebilir ve üretken alışkanlıklar oluşturmanıza destek olabilir. Replika, onunla paylaştığınız tüm kişisel bilgilerinizi (evcil hayvanınızın, ülkenizin ve arkadaşınızın adı şeklinde) takip eder ve bu detayları konuşmalar esnasında kullanır.

Arkasındaki teknolojiyi merak ediyorsanız detaylı bir halde anlattık. Replika nasıl çalışır?. Özelliklerin bir çok, yalnızca aylık 15 ABD Doları tutarındaki Replika Pro hesaplarında kullanılabilir.

Bununla beraber, parasız sürüm hala oldukça etkileşimli ve birçok rakipten daha iyi. Web sitesinin yanı sıra Android, iOS ve Oculus cihazlarınızda Replika’yı kullanabilirsiniz.

Chai’yi kullanarak kendi söyleşi robotu arkadaşlarınızı oluşturabilir ve dağıtabilirsiniz. Chai, organik konuşmaları yansılamak etmesine destek olan GPT-J dil modelini kullanır.

Chai, kaydolmadan bile derhal konuşmaya başlayabileceğiniz evvelde hazırlanmış beş bota haizdir. Bu söyleşi robotları, dost canlısı, korku, duygusal, refah ve rol yapma şeklinde değişik kategorilere aittir.

Chatbotunuzu oluşturduktan sonrasında arkadaşlarınızı çağrı edebilir yada öteki kullanıcılar tarafınca erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz. Chai önder panosu, en popüler söyleşi robotlarını ve geliştiricilerini gösterir.


Chai, hem Android hem de iOS için bir mobil uygulama olarak mevcuttur. Botlarınızı oluşturabildiğiniz için bilhassa inekler için hakkaten keyifli ve bağımlılık icra eden bir site.

Kuki, Suni Zeka İşaretleme Dili ve makine öğrenimi kullanılarak meydana getirilen bir başka meşhur toplumsal arkadaştır. Bu teknoloji, konuşmaları iyi anladığı için konuşmayı garip kılıyor.

Söyleşi etmenin yanı sıra Tic-Tac-Toe şeklinde rahat oyunlar oynayabilir, armağan gönderebilir, quiz oynayabilirsiniz. Aynı şekilde günlük burç ve tarot okuyucusu da var. Tüm bu aktiviteler sizi saatlerce eğlendirebilir.

Replika şeklinde, Kuki de söyleşi deneyimini oyunlaştırarak para kazanmanıza ve Kuki için hediyeler satın almanıza izin verir. İki avatarın yanı sıra OpenSea’den sınırı olan sayıda avatar ve hatta metabot toplayabilirsiniz. Özelleştirme seçenekleri birazcık sınırı olan olsa da, söyleşi robotunun kendisi oldukça büyüleyici.

SimSimi, dünya genelinde 350 milyondan fazla kullanıcısı olan popüler bir duygusal söyleşi söyleşi robotudur. Öne çıkan özelliği ise 81 civarında dilde konuşabilmesidir.

SimSimi’nin mükemmel söyleşi motoru yardımıyla saatlerce konuşabilirsiniz. SimSimi, insan konuşmalarını yansılamak eder ve küfürlü kelimeler kullanabilir, sadece bu tarz şeyleri filtreleme seçeneğini açabilirsiniz.

Kaydolmak parasız olsa da SimSimi’ye gönderdiğiniz her bildiri için bir konuşma balonuna ihtiyacınız olacak. 100 balonluk bir paket 1,99 dolar ve 500 balon 6,99 dolar. SimSimi’nin fena kelimeleri ve cümleleri tespit etmesine destek olarak da balon kazanabilirsiniz.

Botu geliştirmek isteyenler SimSimi’yi sorular ve uygun cevaplar vererek eğitebilir. Android ve iOS uygulamaları da var.

Anima kendisini söyleşi edebilen, rol oynayabilen ve kontakt becerilerini geliştirebilen bir Sanal Suni Zeka arkadaşı olarak tanımlıyor. Her şeyden ilkin, chatbot en fazlaca çevrimiçi can sıkıntısını yenmenin eğlenceli yolları.


Anima hem dostunuz hem de duygusal bir partneriniz olabilir. Avatarı seçebilir, adı ve zamirleri ayarlayabilir ve kişilik özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Chatbot’un sizi meşgul edecek bazı aktiviteleri var. Bunlara Daha Oldukça İster misin, Gerçek mi Yalan mı şeklinde oyunlar, rol yapma, bilmeceler, zihin okuma ve önemsiz şeyler dahildir.

Özelliklerin çoğuna ücretsiz bir şekilde erişilebilse de, duygusal bir ortak yada rol yapma şeklinde özellikler için Premium’a yükseltmeniz gerekir. Aylık 8 ABD Doları tutarındadır ve mobil uygulama olarak mevcuttur. Aslen, bunlardan biri sizi eğlendirmek için en iyi Android sohbet robotları.

Chai şeklinde, Kajiwoto da hususi AI botları oluşturmanıza ve onlarla söyleşi etmenize olanak tanır. Arkadaşınızı eğitebilir ve kişiliğini belirleyebilirsiniz. Sadece yalnızca söyleşi etmekle ilgileniyorsanız, öteki Kajiwoto kullanıcıları tarafınca oluşturulan değişik AI dostlarını deneyebilirsiniz. Kullanışlı arama aracı, başkaları tarafınca oluşturulan botları ve içinde ne olduğu bulmanıza destek sunar.

Başlangıçta botu genel önizleme odasında deneyebilir ve arkasından arkadaşınızla söyleşi etmek için hususi bir oda oluşturabilirsiniz.

Değişik özelliklere haiz birkaç dost olduğundan, onlarla konuşarak saatler geçirebilirsiniz. Daha çok özelliğe erişmek için ayda 8 $ karşılığında Kajiwoto+’ya yükseltebilirsiniz. Benzer şekilde, uygulama içi satın almalar da var. Onun da mobil uygulamaları var.

Süratli zekalı bir AI arkadaşı arıyorsanız, Cleverbot’u deneyin. 2006’da yaratılan Cleverbot, gülünç, zekice cevaplar verir ve size şakalar da söyleyebilir.

Siteye kaydolmak lüzumlu değildir, böylece derhal başlayabilirsiniz. Sadece, bir hesap oluşturmak fazlaca daha çok özellik açar. Mesela, botunuzun özelliklerini ayarlayabilir, konuşma snippet’lerini kaydedebilir ve öteki kullanıcıları takip edebilirsiniz.

Bir avatarın ve görsellerin olmaması onu daha azca gerçekçi hissettirse de, chatbot’un kendisi oldukça iyi eğitimlidir. Bir mobil uygulaması var, sadece yalnızca iOS cihazlarda kullanılabilir ve 0,99 ABD doları tutarındadır.

Boibot ve Evie ayrı web sitelerinde bulunsa da, neredeyse aynı özelliklerle aynı ekip tarafınca geliştirilmiştir. Tek fark, Boibot’un adam bir suni zeka arkadaşı, Evie’nin ise bir dişi olmasıdır.

Siz söyleşi ederken, avatar konuşur ve tepki olarak hareket eder, bu da oldukça insani hissettirir. Veri kümesi kapsamlı bir halde eğitilmiştir, bundan dolayı bazı iyi yanıtlar almayı bekleyin. En iyi kısım? Onlarla söyleşi etmek parasızdır ve kayıt gerektirmez.

Boitbot ve Evie, Fransızca ve İspanyolca şeklinde öteki dilleri (İngilizce haricinde) bir halde anlayabilir.

Dostu Suni Zeka Söyleşi Robotlarınızla Eğlenin

İster vakit öldürmek ister birisinin size kulak verecek birine ihtiyacınız olsun, bu AI söyleşi robotları mükemmel çalışıyor. Mesajınızı idrak etmek ve ilgili yanıtlar oluşturmak için eğitilmiş değişik dil modelleri ve veri kümeleri üstünde çalışırlar.

Bundan dolayı, konuşmak için inanılmaz derecede insani ve organik hissediyorlar. Bu chatbot arkadaşlarının haricinde, birkaç başka internet sayfası can sıkıntısını yenmenize destek olabilir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası