Resident Evil Village, PlayStation VR2 için VR desteği alıyor


Capcom’un duyurulan ilk güncellemesi Resident Evil Köyühayatta kalma korku-aksiyon serisinde geçen senenin unutulmaz ana girişi, oyunun PlayStation 5 sürümü için mevcut olacak PlayStation VR2 desteği alıyor.

Capcom, Resident Evil Village’ın VR desteği için bir çıkış zamanı sunmadı ve Sony, yeni nesil sanal gerçeklik başlığı için bir çıkış zamanı açıklamadı. Bir teaser fragmanı, bolca oranda birinci kişi aksiyonu ve Lady Dimitrescu’ya dehşet verici ölçekte baştan çıkarıcı bakışlar gösterdi.

selefi Köy2017’ler Resident Evil 7 biyolojik tehlike, franchise için VR desteğini tanıttı. Bir VR bağlantı noktası Resident Evil 4 Quest 2 için kulaklıklar geçen yıl piyasaya sürüldü.

Resident Evil Köyü Google Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X için Mayıs 2021’de piyasaya sürüldü. birinci şahıs hayatta kalma-korku oyunu incelememizBiz aradık Köytabanca sesi ve korku karışımı “korku ve aksiyonun muhteşem kokteyli”.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası