Kino Lorber, FilmSharks’tan Hernán Finding ‘Sanal Gerçekliği’ Aldı

Son Guncelleme : 21 Mayıs 2022 | admin


New York merkezli Kino Lorber Arjantinli yönetmen-yapımcı Hernán Findling’den (“Impossible Crimes”) korku filmi “Virtual Reality”nin tüm Şimal ABD haklarını satın aldı.

FilmSharks tarafınca kapatılan öteki fırsatlar içinde Media 4 Fun (Polonya), AV Jet (Tayvan) ve Laon-I (Cenup Kore) içeriyor. Japonya, Latin ABD, İngiltere ve Fransa tartışılıyor.

“Yalnızca birkaç korku hikayesi, bu kadar oldukça değişik hikayeyi aynı özellik içinde birleştirerek, tamamen yeni bir özellik oluşturmak için tanınmış tür beyazperde klasiklerini bir araya getirme mevzusunda bu kadar yüksek bir beceri elde ediyor. FilmSharks CEO’su Guido Rud, bu minik bütçeli film herkesi şaşırttı” dedi. Çeşitlilik.

Başrollerini Vanesa González, César Bordón, Christian Sancho ve Federico Bal’ın paylaşmış olduğu “Sanal Gerçeklik”, Sitges ve Bifan’da yayınlandı. Filmimizde, bir oyuncu ekibi ve ekip, filmlerinin ilk kurgu vizyonu için yönetmenlerinin evine gelirler. Yakında kariyerinin hakkaten başlamasını sağlamak için uğursuz bir antak kalma yaptığını öğrenirler.

FilmSharks, Fabian Forte’un halk korku komedisi “Legions”ı ve dünya dışı duygusal güldürü “Ghosting Gloria”yı yayınlamaya devam ediyor.

Mürettebatın çoğunu Damian Rugna’nın Netflix ve Shudder tarafınca satılan “Aterrados”ta ele alan ve Temmuz ayındaki Fantasia Festivali’nde prömiyeri yapılacak olan “Legions” Almanya (GAS, Donau Film vasıtasıyla), Rusya/CIS (Beyazperde Prestij) ve Tayvan’ı (AV) kapattı. Jet). ABD görüşmelerde.

Korku komedisi, Arjantin’e inen şeytani güçleri tasvir ederken, insanlığın en büyük umudu olan Germán De Silva’nın (“Yırtıcı Masallar”) oynadığı bir zamanlar efsanevi şaman, bir psikiyatri hastanesine kapatılır.

Ayrı bir anlaşmada, Warner Media’nın HBO Max Europe şirketi “Ghosting Gloria”yı satın aldı. Yıldız Entertainment Hint haklarını alırken, film şimdiden ABD’ye (Pantaya gösterim hizmeti), İspanya’ya (Movistar Plus) ve Tayvan’a (AV Jet) satıldı. Latin ABD, Fransa, Almanya ve Japonya tartışılıyor.

Marcela Matta ve Mauro Sarser’den (“Los modernos”) “Ghosting Gloria”, asla orgazm olmamış 30 yaşındaki bekar bir hanımı konu alıyor. Yaşayanlar diyarına ilişik olmasa da sonunda ideal sevgilisini bulur.

Comments are closed.