HBCU, EON Reality’den ortalama 12 milyon dolarlık bağışlama ile XR tabanlı EdTech çözümlerini piyasaya sürecek – US Black Engineer


Artırılmış ve sanal gerçeklik öğreniminde önder olan EON Reality, Clark Atlanta Üniversitesi’ne “Informasyon Metaverse”i tarihsel olarak Siyah kolej ve üniversite (HBCU) topluluğuna getirmesi için 11,8 milyon dolarlık bir bağışlama verdi. Bağışlama kanalıyla sağlanan EON-genişletilmiş gerçeklik (XR) çözümleri, bu ödülü kazanan ilk HBCU olan Clark Atlanta’nın, fakültelerine ve öğrencilerine geleneksel karşı karşıya ve çevrimiçi eğitimi zenginleştiren eğitim vermesini elde edecektir.Informasyon Metaverse dijital bir taban hareketidir. Ve EON Reality’nin bu metaverse’nin oluşturulmasına katkıda bulunan 1,4 milyondan fazla kullanıcıdan oluşan ağı, eğitim ve sanayi için 2,16 milyondan fazla 3D varlık ve sayıma haiz bir XR kitaplığı yarattı.

Başkan George T. French Jr., “Clark Atlanta Üniversitesi, akademisyenlerimize kendini adamış ve bizi en iyi kaynaklar ve yenilikçi teknolojilerle donatmaya devam ediyor” dedi. “İvmemizi hızlandırırken, bu temel ortaklıklar interaktif öğretimin geleceğine adım atma çabalarımızı destekliyor ve ilgili ve geleceğe odaklı yenilikler kanalıyla öğrenme.

Mühim Clark Atlanta mezunları içinde sivil haklar aktivisti, ozan ve söz yazarı James Weldon Johnson; Ralph David Abernathy Sr., sivil haklar aktivisti; Jacque Reid, Emmy Ödüllü televizyoncu ve Gazeteci; NASCAR’ın çeşitlilik ve katılımdan görevli başkan yardımcısı Brandon Thompson; ve Kayıt Akademisi’nde çeşitlilik ve katılım sorumlusu olan Valeisha Butterfield Jones.

EON Reality’nin kurucusu Dan Lejerskar, “Mezunları her yıl dünyamızı şekillendiren Clark Atlanta Üniversitesi şeklinde elit bir HBCU ile ortaklık, EON-XR’nin akademi ve bilimlerin geleceği üstündeki tesirini gösteriyor” diyor. Clark Atlanta Üniversitesi, EON Reality’nin ABD kurumları ağına paha biçilmez bir katkıdır. Üniversite, varlıklı toplumsal hakkaniyet tarihini ve araştırma yoğun eğitimini Informasyon Metaverse’e getiriyor. “Toplumsal hakkaniyet taahhüdü ve dijital öğrenmeye derin bir halde odaklanan bir üniversite, Informasyon Metaverse’den faydalanıp ekleyebildiğinde, toplumumuzu tekrardan şekillendirme olasılıkları sonsuzdur. Clark Atlanta Üniversitesi’nin EON Reality’nin çözümlerini müfredatlarına iyi mi dahil ettiğini görmek için sabırsızlanıyorum.”


Buraya tıklayın!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası