Ericsson, yeni Mahalli Paket Ağ Geçidi ile 5G uç fırsatını benimsiyor


Ericsson (NASDAQ: ERIC) Ericsson Yerel Paket Ağ GeçidiCSP’lerin yüksek veri bant genişliği ve düşük gecikmeli kullanım durumlarını desteklemek için hem hibrit hususi ağ segmentlerinde hem de ağ ucunda yenilikçi uç fırsatların kilidini açmasını sağlar. Ericsson Mahalli Paket Ağ Geçidi, donanım, Hizmet olarak Kapsayıcı (CaaS), yazılım ve yaşam döngüsü yönetimi dahil olmak suretiyle, uç uygulamaları dağıtmayı ve yönetmeyi kolaylaştıran hepsi bir arada bir cihazdır.

Optimize edilmiş bulutta mahalli kullanıcı düzlemi ve hizmet işlevleri, yeni 5G uç kullanım senaryolarını mümkün kılacaktır. Yeni uç kullanım senaryoları için süratli hizmet süresi elde eden entegre yaşam döngüsü yönetimi ile tek sunuculu düşük ayak izi içinde oldukça kompakt bir dağıtıma haizdir.

Ericsson Mahalli Paket Ağ Geçidi, çift modlu 5G Çekirdek kullanıcı düzlemini ve ağ dilimlemeyi uç noktaya getirerek, bir CSP çekirdek ağındaki ufak kullanıcı düzlemi dağıtımından mahalli uygulamalara izleyeceği yolu göstermeye kadar hem mobil geniş bant hem de kurumsal kullanım durumlarını mümkün kılar. CSP kurumsal kullanım örneklerine yapınak standardını denetlemek için spor etkinlikleri uygulamaları, sanal gerçeklik (VR) oyunları ve artırılmış gerçeklik (AR) dahildir.

Orange Group CTO’su ve Orange Innovation Networks Kıdemli Başkan Yardımcısı Laurent Leboucher şunları söylüyor: “Orange’da, dünyanın her yerindeki ihtiyaçlara ve kullanımlara uyum sağlamak için anlamlı ağlar geliştirmeye devam ediyoruz. Kurumsal müşterilerin gereksinimlerine gore, ilk seçenek Orange’ın genel ağında sanal bir hususi ağ oluşturmaktır. İkinci bir çözüm, Orange ağındaki paylaşılan ekipmana ve eleştiri akışlar ve veriler için müşterinin sahasındaki hususi ekipmana dayanan hibrit bir hususi ağ oluşturmaktır. Mahalli Paket Ağ Geçidi de dahil olmak suretiyle Ericsson’un bağımsız 5G Çekirdeği, bu kurumsal müşterilerin gereksinimlerini karşılamamıza destek oluyor.”

Ericsson, Çözüm Alanı Paket Çekirdeği Başkanı Monica Zethzon şunları söylüyor: “Ericsson Mahalli Paket Ağ Geçidinin piyasaya sürülmesiyle, kuvvetli, zayıflamış bir kullanıcı sağlayarak CSP müşterilerimizin kurumsal pazara hitap etmelerini desteklemek için bir adım daha attık. Ölçeklendirmeyi kolaylaştıran entegre bir yaşam döngüsü yönetimi kullanarak uçta devreye alınması kolay bir tayyare.”

AnalysysMason Araştırma Direktörü Caroline Chappell şunları söylüyor: “CSP’ler 5G hususi ağları dağıtma ve ağ dilimleri sunma mevzusunda esneklik istiyor ve bundan dolayı satın alan tesislerinde kurulumu ve yönetimi süratli ve kolay olan bir kullanıcı düzlemi çözümüne gerekseme duyacaklar. Ericsson Local Packet Gateway, yerleşik yaşam döngüsü yönetimi ve kurumsal uç için optimize edilmiş bir biçim faktörü de dahil olmak suretiyle evvelinde entegre edilmiş, aygıt tabanlı çözümü ile yönetim perspektifinden aşina olacak ve yeni kurumsal kullanım için hizmete kadar geçen süre mevzusunda destek olacaktır. durumlarda.”

EDİTÖRLERE NOTLAR:

BİZİ TAKİP ET:

Ericsson basın bültenlerine buradan abone olun.

Ericsson Blog’a abone olun burada.

https://www.twitter.com/ericsson
https://www.facebook.com/ericsson
https://www.linkedin.com/company/ericsson

DAHA FAZLA BİLGİ:
Ericsson Haber Odası

media.relations@ericsson.com
(+46 10 719 69 92)

yatırımcı.relations@ericsson.com
(+46 10 719 00 00)

Ericsson hakkında
Ericsson, yazışma hizmeti sağlayıcılarının bağlantının tüm kıymetini yakalamasını sağlar. Firmanın portföyü Ağlar, Dijital Hizmetler, Yönetilen Hizmetler ve Gelişmekte Olan İşletmeleri kapsar ve müşterilerimizin dijitalleşmelerine, verimliliği artırmalarına ve yeni gelir akışları bulmalarına destek olmak için tasarlanmıştır. Ericsson’un inovasyona yapmış olduğu yatırımlar, dünya genelinde milyarlarca insana telefon ve mobil geniş bandın faydalarını sağlamış oldu. Ericsson hissesi Nasdaq Stockholm ve Nasdaq New York’ta işlem görmektedir. www.ericsson.com

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası