Ender bir 50 dolarlık sertifika ile VR’ye dalın. yenilenmiş Oculus Quest 2 indirimi 249$


Resmi Oculus eBay mağazası artık Quest 2 128GB VR Kulaklık, aşağıdakiler için onaylı yenilenmiş durumda 249 $ sevk edildi. Hala sattığı orijinal 299 $ fiyat etiketinden aşağı Amazon, bu, senenin ikinci en iyi fiyatıdır ve önceki sözümüze uygundur. Oculus Quest 2, VR’nin sunmuş olduğu tüm sürükleyiciliği deneyimlemek için harici bir PC’ye yada sensörlere gerekseme duymayan, bağlı olmayan bir sanal gerçeklik deneyimi sunar. Ek olarak, Beat Sabre ve daha fazlası şeklinde oyunlara dalmak için etkileşimi yeni bir düzeye taşıyan bir çift denetleyiciye de haiz oluyorsunuz. 2 yıl güvence ihtiva eder. Daha yakından bakın uygulamalı incelememiz bunun “VR için doğru yönde büyük bir adım” bulunduğunu not etmiştik. Daha fazlası için aşağıya gidin.

Ek olarak indirimde ve potansiyel satın alan anlaşmasının yanında yer almak için oldukça iyi zamanlanmış, Oculus Quest 2 Elite Askı paketi şimdi Amazon üstünden işaretlendi. Normalde 129$’a satılıyor, şu anda bu aksesuar kitini VR kurulumunuza getirebilirsiniz. için 102.30$. Quest 2, kutuda bir kafa bandı içeriyor olsa da, daha yüksek kaliteli teklif, daha yoğun oyun oturumları için idealdir. Oynatma sürenizi uzatmak için yerleşik bir pilin yanı sıra her şeyin yerinde kalmasına destek olmak için ek dolgulu ayarlanabilir bir tasarım sunar.

O süre sen de alıyorsun resmi taşıma çantası, sanal gerçeklik oturumlarınızın her birinin arkasından her şeyi saklamanıza destek olacak. Yeni tüm zamanların en düşük seviyesi, onu fiyat için eğer olmazsa olmaz bir eklenti haline getiriyor ve kiti perakende satıştan fazlaca daha ucuza tamamlamanıza izin veriyor. Daha tipik bir oyun deneyimi tercih ederseniz, en iyi oyun fırsatlarının tümü hala kapmak için hazır tam burada PS5, Xbox Series X yada Nintendo Switch’iniz için.

Oculus Quest 2 özellikleri:

Oculus Quest 2, şimdiye kadarki en gelişmiş hepsi bir arada VR sistemimizdir. Her detay, sanal dünyaların hareketlerinize uyum sağlaması için tasarlandı ve hayranlık uyandıran oyunları ve deneyimleri benzersiz bir özgürlükle keşfetmenize izin veriyor. PC yada konsol gerekmez. Işık hızında performans ve yeni nesil grafiklerle her andan en iyi şekilde yararlanın. Orijinal Quest’ten %50 daha çok piksele haiz çarpıcı bir ekranla odaklanın. Ya da aksiyona bir ara verin ve canlı konserler, hususi etkinlikler ve daha fazlası için en ön sıradaki koltukları alın.


En son videolar, incelemeler ve daha fazlası için 9to5Toys YouTube Kanalına abone olun!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası