Cenup Florida Öğrencileri Etkilendi, Yüksek Teknoloji Öğrenme Laboratuvarından İlham Aldı – NBC 6 Cenup Florida


Uzak geçmiş hakkında informasyon edinmek için çağdaş teknolojiyi kullanmak. Glades Ortaokulunda Maria Mairajuddin’in fen dersinde yaptıkları şey bu.

Mairajuddin akıllı tahtayı işaret ederek sınıfa “Bu soyu tükenmiş bir hayvan, adı dodo kuşu” dedi.

Sadece bu ders standart akıllı tahta teknolojisinin oldukça ötesine geçiyor. Yedinci derslik öğrencileri, Broward County Devlet Okullarında türünün ilk örneği olan yepyeni Verizon Yenilikçi Öğrenme Laboratuvarındalar.

Mairajuddin, hepsi laboratuvar masalarında gruplar halinde oturan öğrencilere, “Bu yüzden, tam burada bu masayı tarayacağım ve dodo kuşunu masanıza koyacağım” diyor.

Birleştirme Küpü isminde olan bir şeyin büyüsü yardımıyla, cihazlarında gerçek boyutlu bir dodo kuşu 3D olarak görünür.

“Bir çocuk yalnız dersin bileşenini daha iyi anlamakla kalmayacak, hem de 21. yüzyıl olan teknoloji ile aşılanıyor, öğrencilerimiz Glades Middle’dan ayrıldığında yalnız teknolojiyle tanışmıyorlar, hem de birçoğu da sertifikalı olarak ayrılıyor. inovasyon laboratuvarında cezbeden bağışlama başvurusunu yazan öğretmen Valerie Crawford-Meyer dedi.

Odada bir takım 3D yazıcı, bir düzineden fazla Oculus sanal gerçeklik gözlüğü ve bir artırılmış gerçeklik sistemi de var. Evlatların onları heyecanlandıracak şekilde bir mevzuyu derinlemesine incelemelerini sağlar.

“Mesela,” dedi Crawford-Meyer, “Mesela bir hücre, artık bir hücrenin işleyişini görebilirsiniz.”

Yeni ekipmanı ilk kez deneyimleyen öğrencilerden kabul edilen Brianna Johnson, “Değişen teknolojinin bu kadar ileri gitmesi hakkaten mükemmel” dedi.

Bu geleneksel bir dersle iyi mi karşılaştırılır?

Talebe Sophia Werba, “Bir kitapta yalnızca şeylerin iyi mi göründüğünü hayal edebilirsiniz, sadece bu cihazla onu hakkaten görebilir ve onun için gerçek bir his elde edebilirsiniz” dedi.

Tüm teknolojiden yararlanmak için hususi bir müfredat kullanıyorlar. Arizona Eyalet Üniversitesi’nde tasarlandı. Tüm gadget’lar, gizmos ve elektronik cihazlar Verizon tarafınca ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Müdür Carlos Santana, “Bir kıvılcım yaratıyor, bir esin duygusu yaratıyor ve bunu bir FSA’da ölçemezsiniz, standart bir testle ölçemezsiniz” dedi.

Derslik eğitiminin geleceği şimdi burada, Miramar’daki Glades Ortaokulunda.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası