Yeni iPhone projelerinden çöplerden üretilecek! Bir tek çöp!Teknolojiden yetkili ve öncü adı Elma, son teknoloji çevreci hareketleriyle de ön plana çıkıyor. Bugüne dek çevrenin korunması ve daha temiz bir dünyanın var olması pek oldukça mühim adım Apple, son olarak iPhone Dünyada kullanılan tüm tercihleri ​​geri dönüştürülebilir takdirleri toplanmıştır.

Öteki bir taraftan Çin’de benzer bir etkinlik içinde girişin Amerikalı teknoloji devinin enerjiyi başlatmasını da hatırlatalım. beraber sayılır Apple’ın çevreci işlere yeni hedefler ardında koşarlar. Tim Cook Kullanıcı tarafınca verilen bilgilerle, Amerikalı teknoloji devinin hizmet anlayışını ortaya koyuyor.

Yeni iPhone projelerinden çöplerden üretilecek! Bir tek çöp!

Tim Cook Tarafınca meydana getirilen açıklamalara bakılırsa Elma, birkaç yıl sonrasında üretilmeye başlanacak iPhone modellerinde, hiçbir yeni malzemeyi kullanamayacağını dile getirdi. Buna bakılırsa Elma, vitrininde üreteceği üründe iPhone’ların Tüm geri dönüştürülebilir atıklardan kurtarılacak. hemen sonra bu iPhone’ların da %100 geri dönüştürülebilir tasarlandığından, Elma Benzer bir çevre politikasının baş mimarı gelecek.

Doğal olarak bu şekilde bir gelişmenin daha gerçek hayatta bulması halinde, ilkin pek oldukça örneklerini genel olarak bakıldığında SAMSUNG her insanın yararına olan firmanın daha fazlası Apple’ın gidiş yolundan ve gidişatta oldukça daha temiz ve güzel bir yer unutulmuş damamalı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası