Twitter oldukça kullanışlı bir özellik kazandırıyor


Toplumsal ağ şimdi, bir sunumdan çıkarmanıza müsaade eden, ilkin söz verilen bir “Izahat” ile kullanımda. Deneysel yapılabilecek bir web ile herhangi bir halde oynanabilecek bir oyun için devam edecekleri amaçlar.

Yeni özellikler ile bir tweet’in programından “bu sohbetten ayrılacağınızdan kafi olacaktır. Twitter, bugün bazı insanoğlu için unmentioning’in (kendini söz’dan aşağıda) mevcut bulunduğunu söylüyor. Özelliğin yaygın olarak kullanılabilir süre yada mobil uygulamalara ne ulaşabileceği net değil. Mevcut durumda, söz mevzusu metin duracak, artık gelecekte eğitim almayacaksınız.

Şirket, fena durumdaki otomatikman göz önünde bulundurulan bir güvenlik modu içinde yer edinen oldukça sayıda özellikte muayenehanede yer alır. Sadece bu en ergonomik özelliklerden biri olabilir. Yeni tekniklerden herhangi bir tweettekiniz üstünde daha çok denetim sahibi ve önemsediğiniz şeylere haiz olmanız kolaylaşacak.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası