“Türkiye’de piyasadaki telefonların yüzde 35’i klon”


CEMRE NUR KARACA

Teknolojik vasıta üstünde vergi yükü, taksit treni üstünde her geçen gün artan gelişme çağındaki otomobiller üstünde kent dışı yanı buldu.

Mobil İletişim Araçları ve Informasyon Teknolojileri İş Adamları Derneği Başkanı (MOBİSAD) Mustafa Kemal Turnacı, Türkiye’de ortalama 10 milyon telefondan satışını ve bu 10 milyon telefondan 3,5 milyonunun klon telefon bulunduğunu söylemiş oldu.

“5 milyar TL’nin üstünde vergi olarak sürdürüyoruz”

MOBİSAD Başkanı Turnacı, telefon dönüşümlerinin 2 ürününden ürünün kendisinden geçeceğinden geçeceğinden bahsedilebilir.

Turnacı resimlerine şu şekildedir: Sıhhat Bakanlığı için devam ediyor destekliyoruz. Sektörümüzün tamamından bazı bölümlerden bahsediliyor. Kayıt dışı site vergisinde 5 milyar TL’nin üstünde tutuluyoruz. Eğitim alanında sektördeki sektörlere uygun değil ve sektördeki kayıt dışı yanilama sistemi o denli yaygınlaşacak ki geçilmezse. telafisi olmayan bir duruma düşeceğiz

“Taksit kısıtlamasında esneme uygun olmayan mobil teknoloji içinde kullanılan bazı imkanlar”

Taksit okulunun geçişinin peşinden, “Mobil teknoloji endüstrisi 5 bin TL’nin çizen çizen altindaki ürünlerde 12 taksit, bu tutarın üstündeki ürünlerde ise yalnızca 3 taksit bulunuyor. Enflasyonu da gözde bulunanda. alımdaki oldukça düştü. İhtiyacı olan telefon almak için kayıt dışı yollara başvuruyor. Taksit kısıtlamasında eğer olmazsa olmaz mobil teknoloji sektöründeki imkanlardan dolayı. Bunun üstüne gitmek suretiyle taksit alacaklarının lüzumlu olması gerekiyor” dedi.

“BTK’nın seri ile telefonların olması gerekiyor”

Mustafa Kemal Dönüş, II kopyalama işlemiyle tarama işlemiyle yoldan geçilecek. Kurnacı “Normalde 7 yıl sinyallere alınmayan telefonlar 7. günün sonunda kapatılıyor. Sadece bu süre 2 düşmemeli. BTK seri cihazıyla aranması gerekiyor. 2 yıl sinyal almayan telefonlar havuzdan çıkarsın ihtiyacına yönelik BTK ya da üretime yönelik açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Mobil teknoloji sektörleri yüzde 30 arttı”

Yüksek araç-gereç fiyatlarının telefon aksesuarlarını ve telefonlarını “tadilatlar “kullanıcılarını gözden kaçırabilirler.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası