Tüm cihazlar için Netflix’te altyazı iyi mi değiştirilir?


Edgar Cervantes / Android Otoritesi

HIZLI CEVAP

Netflix’te altyazıları açmak yada kapatmak için bir diziyi yada filmi oynatmaya başlayın ve Ses ve altyazı dil seçeneklerinden.


ANAHTAR BÖLÜMLER

Mobil cihazınızda yada bilgisayarınızda altyazı iyi mi kapatılır

Mobil cihazınızda altyazıları etkinleştirmek yada dönem dışı bırakmak için bir takım yada film oynatarak başlayın, ekrana dokunun ve Ses ve altyazı. Ek olarak buradan parlaklık ve oynatma hızlarını ayarlayabilir yada on saniye ileri ve geri atlayabilirsiniz.

altyazılar Netflix mobil

Adam Birney / Android Otoritesi

Peşinden, istediğiniz altyazı dilini seçin yada Kapalı onları dönem dışı bırakmak için. Burada konuşulan dili de değiştirebilirsiniz. İzlemeye başlamaya hazır olduğunuzda, öğesine dokunun. Uygulamak.

Netflix cep telefonundan altyazılar

Adam Birney / Android Otoritesi

Bilgisayarınızda altyazıları değiştirebilmek için, seçtiğiniz başlığı oynatarak başlayın, peşinden oynatmayı duraklatmak için ekrana tıklayın. Ekranın sağ alt kısmından, ekrana getirmek için diyalog kutusu simgesini seçin. Altyazı ve Ses ayarlar.

netflix bilgisayar altyazıları

Adam Birney / Android Otoritesi

Seçme Kapalı Altyazıları kapatmak yada tercih ettiğiniz altyazı dilini seçmek için Ek olarak, değişik bir konuşma dili seçebilir yada altında altyazıları yönetebilirsiniz. Ses.

TV’nizde, alıcı kutunuzda yada oyun konsolunuzda altyazıları iyi mi kapatabilirsiniz?

Netflix, neredeyse her akış cihazında mevcuttur, akıllı televizyonlar ile oyun konsolu. Her neyse ki, ayarlar izlediğiniz her yerden nerede ise aynı. Bir şovu yada filmi oynatmaya başlamadan ilkin, seçeneğini belirleyerek altyazıları açıp kapatabilirsiniz. Ses ve Altyazılar.

canlı altyazılı netflix

Adam Birney / Android Otoritesi

Tercih ettiğiniz dili seçin yada Kapalı sonraki sayfada metni tamamen kaldırmak için. Altyazı ayarlarını ekranın alt kısmından görüntülemek için oynatma esnasında uzaktan kumandanızdaki yukarı yada aşağı oka da basabilirsiniz. bu en son uygulama güncellemeleri of Netflix, büyük ekranı bir sonraki açışınızda ayarlarınızı kaydedecektir.

Apple TV’de altyazı iyi mi kapatılır

Altyazıları yönetmek, haiz olduğunuz Apple TV nesline bağlı olarak birazcık farklıdır. İçin elma televizyonu 2 ve 3, dil ve ses ayarlarını getirmek için Apple TV uzaktan kumandasındaki orta düğmeyi basılı tutun. Altyazıları seçin ve bir dil seçin yada Kapalı.

elma tv altyazıları

İçin Apple TV 4 ve 4Kiçerik oynatırken Apple TV uzaktan kumandasının dokunmatik yüzeyinde aşağı kaydırın ve Altyazılar ekranın üst kısmından. Apple, oynatmaya devam ettiğinizde son olarak belirlediğiniz altyazı ayarlarını koruyacaktır.

apple tv 4k ses altyazı

Evet, Netflix’teki herhangi bir takım yada filme altyazı ekleyebilirsiniz.

Netflix’te altyazıları büyütüp küçültebilir misiniz?

Altyazıların boyutunu değiştirebilmek için Netflix’inize gidin Hesap sayfa. Peşinden, bulun Profil ve Ebeveyn Denetimleri ve sbir profil seçin. Son olarak, seçin Değişiklik yapmak için altyazı görünümü.

Netflix altyazılarına iyi mi daha çok dil eklerim?

Netflix ana ekranından öğesini seçin. Profilleri Yönet, peşinden düzenlemek istediğiniz profili seçin. Seçme Ses ve Altyazı Dilleri ve seçin Daha dillerin tam listesini görmek için Sadece, Netflix konumunuza nazaran en ilgili beş ila yedi dili gösterdiğinden, tüm diller tüm başlıklar için mevcut değildir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası