The Visitor’da ufak bir kasaba ölümcül sırrını saklıyor


Konut piyasasının gidişatı göz önüne alındığında, maliyetleri düşürmek için tamamımız perili evlerde yaşayacağız. Ya bu, ya da mahkûm bir meskene taşındığınızda bilmediğiniz bir şeyi yerlilerin açıkça bilmiş olduğu ürkütücü ufak kasabalara taşınmak. Bu öncülün bir parçası Ziyaretçiyaklaşan bir korku filmi olağanüstü, EPIX ve Blumhouse. Önceki Demir yumruk ve Game of Thrones Finn Jones filmimizde korkulu trajediler yaşayan Robert rolünü yapan başrolde. Ve en kötüsü hemen hemen gelmedi.

Robert ve eşi Maia, yeni bir başlangıç ​​yapmak için çocukluklarının geçmiş olduğu eve taşınmışlardır. Ve bilmiyor musun, kasabadaki her insanın Robert’ı tanımasında ve onu karşılamasında ters giden bir şeyler var. Bu bir korku filmi olduğundan, bunu tamamen samimiyete bağlayamayız. Oldukça geçmeden Robert, yeni evinin çatı katında rahatsız edici bir şey bulur: Kendisine tıpatıp benzeyen bir Konfederasyon subayının resmi.

Robert’ın görsel ikizinin uygun bir adı yok. Kasabalılar içinde bir tek Ziyaretçi olarak anılır. Sadece bu, Robert’ın talih eseri görmezden gelebileceği tek bir vaka değil. Kasabada Ziyaretçi’nin başka görüntüleri de var ve Robert aynada ikizini bile görüyor şeklinde görünüyor. Daha da kaygı verici bir halde, Robert’ın dublörü onu görür ve bir noktada gözlüğü elinden kapar. Bir çok insan bunu hareket etmek için bir işaret olarak alırdı. Ne yazık ki Robert, bu süreçte kendini kaybetse bile tüm cevapları alana kadar durması imkansız.

Jessica McNamee ek olarak filmimizde Maia rolünü yapan, Dane Rhodes, Donna Biscoe, Shanna Forrestall, Victoria Paige Watkins, Susan McPhail, Sue Rock ve Thomas Francis Murphy ile destek rollerde içeriyor.

Justin P. Lange yönetti Ziyaretçi Adam Mason ve Simon Boyes’un senaryosundan. Ziyaretçi prömiyerinden ilkin 7 Ekim’de dijital ve isteğe bağlı bir sürüm alacak EPIX aralıkta.

Editörün Önerileri


Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası