Samsung’dan telefon tamirini ucuzlatacak yeni adım!


SAMSUNGgeri dönüşüm çabalarını kat edecek yeni bir tamirat programı başlatıyor. Ortaya öne çıkanlara nazaran teknoloji devi, geriye dönük parçalar tekrardan kullanan bir Galaxy onarım programı tasarladı.

Samsung Electronics’in yeni çevre politikası, hem eski şekillendirileceklere dönüştürülerek tekrardan kullanılabilirna fırsat tanıyacak hem de detaylandırılmadan kullanılacaklarını azaltacak. İşte Samsung’un Galaxy telefon ve tabletleri için düşündüğü yeni onarım programı.


Samsung telefonlar için yeni dönem: Kendin onarım et!

iFixit ilelerini birleştiren Samsung telefon tamiri mevzusunda hususi bir program başlatacak. İşte ilk kim!

Samsung, tamirat için geri ustalar

İş Kore tarafınca sızdırılan belgelerde Samsung’un yeni geri dönüşümlü tamirat programı ortaya çıktı. Teknoloji devi Galaxy tamiratı için yenilar kullanmak yerine “üretici geri donanım parçaları” tercih edilecek. Bu, telefon ayarını onaylamak için.

Cenup Koreli takviyesinin geri dönüşümlü onarım programı tek taşla iki kuş vurabileceği düşünülmektedir. Hem daha ilkin kullanılmış, mobil vasıta onarım araçları gözden geçirilecek bir telefonda kullanılacak hem de azlar.

Sızdırılan yeni raporda Samsung’un, Tekrardan tasarlanacak projeler yedek parça olarak sunların yeni hazırlıkla aynı şekilde değerlendirilip anlatılır.

Samsung, geri dönüşüm mobil aygıt onarım ekibi ekibi birkaç ay içinde, şu demek oluyor ki 2022’nin ikincin ilkin bütçelemeyi planlayabilir.

Bilhassa ekrande büyük bir avantaj olan yeni Galaxy takımat Türkiye’de uygulanıp uygulanamaz ise. Sadece gelecekte uygulanabilirsa mobil cihazda indirim olması olası.

Samsung, kullanım politikasını son kullanma hızı genişletmeye başladı. Akıllı telefon adaptörü ve kulaklığı çıkaran şirket, ek olarak telefon numarası hakkında “kendin iş ve geliştirmelerinden” sunmuştu.

Peki ya siz Samsung tarafınca ilgili geri dönüşüm birimiyle ilgili bilgiler? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilir ve SDN Forum’da düşünce alışverişi yapabilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası