Samsung Galaxy Z Flip 4 tüm bilgileri ile karşınızda!SAMSUNG’bir dahaki sefere ambalajsız Yakın bir zamanda ulaşım ve etkinlik 10 Ağustos’ta yapılacak. İşte o vakit şirketi Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4′ü tanıtmış olacak. Sadece resmi lansmandan ilkin cihazlarla ilgili ortaya çıkmaya başladı.

Samsung Galaxy Z Flip 4 tüm bilgileri ile karşınızda!

Bu sefer dört renk seçeneğinde gösteren yeni resmi görünümlü renderlar çıktı. SAMSUNG yeni lansman 10 Ağustos’ta gerçekleştirecek. Katlanabilir aygıt teknolojisi alanında öncü olan Cenup Koreli de ile de çığır açmayı planlıyor. Cihazlarda Pil, 25W santral ve 10W kablosuz yada 3.400 mAh olacak. Cihazlar ek olarak One UI 4.x ile Android 12’yi çalıştıracak. Fiyat bilgisi ise hemen hemen net bir informasyon yok. Son olarak üretime bakılırsa, Flip 3’e hafifçe bir listeden söz mevzusu. Olursa, Flip4’ün 8 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesi olan versiyon için 1.079 €’dan başlamasını umut ediliyor.

Bu da geleceğinde 20 bin TL civarına denk geliyor. Heralde başlangışın fiyatının üstünde olacağından yarar var. Artan RAM ve değişik GB depolama alanlarında haiz modellerde oldukca daha değişik mağazada konuşabiliriz. Söz mevzusu cihazla ilgili tüm netleşecek.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası