PKK cebe sızdı – Yeni Şafak


Suriye’nin organizasyonki örgütü PKK/YPG unsurları bu kez casusluk programıyla gündemde. Bilgisayar kullanıcı kullanıcısının kullanıcı yazılımı tarafınca ortaya çıkan ortaya çıktı. Meşhur teknoloji sitesi TechCrunch Hermit olarak “oluşturma sahibi, üreticisi Cs Lab temini satın alma ve dahil olmak.” Programın devlet kurumu yazılımlar içinde olduğu ve devlet tarafınca yayılmış olduğu vurgulandı. Ek olarak kullanım için yazılımn üniversite düzeyindeki en yeni yazılımlardan biri da da gözden geçirme.

SES KAYDI ALIYOR

Casus yazılım denetim eden şahıs, ilkin web sağlayıcısıyla mobil veri kesiyor. Ondan sonra, yeniden bağlantı adı altında kontakt için bir uygulamaya indirmeye yönlendiriyor. Seçilmiş fazlaca sayıda kullanıcı telefonununa casusluk programı indirilmiş oluyor. Telefon kayıtlarına, fotoğraflara, ileti ve e-postalarına erişebiliyor. Hatta ortam sesinin kaydına ulaşılabiliyor. Mevzuyla ilgili üretici şirket, resmi site ve site düzenlemelerine yönelik olarak tasarlanacak ve yetkililerden herhangi bir satış yada sunum yapılmadığını. Ürünlerin ilk elden teslim edilmesi öğrenildi.

TEKNOLOJİ

kişinin ardında olan casus Pegasus’un eski tüm hali

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası