OPPO yüksek teknoloji yatırımlarını sürdürüyor: Türkiye’yi devam ettirmek


Data Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK 2021 yılını gördüğünde, geçen yıl). Internasyonal Mobil Ekipman Kimliği (Internasyonal Mobil Ekipman Kimliği-IMEI) muhafazane gore; Türkiye Oppo’yla ortalama 1 milyon 415 bin satışla karşılaşıyor. Pazarın hareketliliği ve minik çaplı gösterileri Türkiye’ye yüksek teknoloji yatırımları devam ediyor. Dünyanın en mühim teknoloji markalarından önde gelen Oppo, 2021 senesinde İstanbul’daki yeni fabrikasında üretim kapasitesini artırarak, uzun vadeli yatırımlarını güçlendirdi.

GLOBALDEKİ 10. FABRİKASI TÜRKİYE’DE

Şirket, Türkiye’ye yönelik olarak düşünülmesi içinde yüksek teknolojili ile dikkat.

  • 10 bin 200 metrekarelik fabrikada montajlama yerine yüksek düzeyde otomasyona haiz bir Yüzey Montaj Teknolojisi (SMT) üretim hattını kullanır. İndirimli ki yatırımlarını uzun vadeli kabul edilen şirket, Çin, Hindistan, Cenup Asya, Doğu Avrupa ve öteki tesislerdeki fabrikalar dahil olmak için planlanan yapınak kurgularında fazlaca fazla düşünülmüş. Türkiye Avrupa’da devam eden bir başka mühim kilometre taşı olarak değerlendiriliyor.

UZUN SÜRELİ İŞ BİRLİKLERİ HEDEFLİYORUZ

Yeni’a hususi otomobilde bulunan OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, Türkiye en yüksek gelişme hızına haiz ilk dört markadan biri bulunduğunu söylemiş oldu. “Türkiye’de işlenmediklerini belirten Zhou’de mahalli operatörler, dağıtıcılar, perakendeciler ve uzun soluklu kullanımlar geliştirerek devam etmek isteyen kişiler. 2022’de daha çok yenilik yaratabilecek hazırız”değerlendirmesinde bulunmuş oldu. 2021 OPPO için Türkiye’yi güçlenmek, harcayacağın ve mahalli olarak yatırım yapmak için başarıya ulaşmış bir yıl olacak.

PAZAR PAYIARTIYOR

  • “Ek olarak OPPO’nun “parti araştırmalarına”, Türkiye’de yüzde 92 marka bilinirliğini tanıyabilme, Türk kullanıcımızı kolay kolay anlaşılır bir halde gösteren bir şahıs. Bu pazardan hazırlanmak için kolay bir tercihtir. Türkiye’de pazar sayıları aşama kaydediyor, bir ‘lovemark’ ile daha fazlaca odaklanıyoruz” ifadelerini kullanıyorlar.

HER KESİME YÖNELİK TEKNOLOJİ

OPPO son teknoloji ürün ve ortalama olarak devam edeceklerini belirten Zhou şunları söylemiş oldu: “Ilk olarak gayemiz kullanıcılarımızın bizlerin mobil ürünlerini en iyi şekilde yaşamalarını sağlayacak. Geliştirdiğimiz akıllı telefonlar ve akıllı ürünler hem fiyat hem de performans olarak segmente ulaşabiliyor. Türkiye’yi yaygınlaştırabilen, geliştirdiğimiz teknolojilerdenlerini sağlayabiliyoruz.”

OPPO, Reno Serisinin En Yenisi Reno5'i Türkiye'de Satışa Sundu

TEKNOLOJİ

OPPO, Reno Serisinin En Yenisi Reno5’i Türkiye’de Satışa Sundu

Oppo Reno6, yenilenmiş yapay zekayla geldi

TEKNOLOJİ

Oppo Reno6, yenilenmiş suni zekayla geldi


Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası