Oppo şeklinde bomba bir f/p modeliyle geliyorAkıllı telefonda geçen günler yaşıyor. Bir taraftan Xiaomi Tarafınca tanıtılan yeni amiral gemisi modellerin heyecanı yaşanırken, öteki taraftan ise canlı, Realme, Redmi şeklinde markalarca serilen orta ve alt segment cihazlar konuşuluyor.

Gündemin arkasında kalmak istemeyen karşı ise, yeni orta segment akıllı telefon üstünde yürüttüğünüz emek harcamaları hızlandırdı. karşı A97 5G ismiyle sunulacak olan yeni akıllı telefonun ara sıra sunulacağı hemen hemen netlik kazanmasa da, 3 değişik renk seçeneği ile geleceğinden erken kesinleşecek.

Oppo şeklinde bomba bir f/p modeliyle geliyor

Meşhur duyumcu Evan Blass renk ile görünür olan Oppo A97 5G’nin görünür yeni renk seçeneklerinde olabileceği şeklinde görünür.

Bugüne dek sızdırılan bilgilerden yola haiz olduğu tüm kullanıcılardan vasıta almak için kullandığımız telefonlardan, soldan herhangi bir tuşa yeryerek değişik bir tasarım örneği göstermiş. USB Tip-C ve 3,5mm jak girişiyle aldığımızı öğrendiğimiz yeni telefon 8GB ve 12 GB olmak suretiyle değişik bir kitap tipi olacak.

Her ne kadar yeni alınmış kesinlik bilgisi hemen hemen tamamlanmamış olup, hemen hemen yakınca verilen bilgilerle ilgili olarak hemen hemen tamamlanmamıştır. A97 5G model 350 dolar civarında bir fiyata satılacak.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası