Missafir, müşteriden daha da iyi durumda olmak için yeni mobil uygulama Missafir App’i hayata geçirdi!


Ev kısalarına/orta vadeli kiralamalardatan uca yönetimyle %200’e kadar daha çok kira geliri, tatillerde 5 yıldızlı otellerde uçlarda bir konaklama deneyimi yaşamak; portföyünde bulunan evlerde konaklayanların muhteşem bir edinim yaşaması için Missafir mobil uygulaması, Google Play Store ve App Store’da yerini aldı.

7/24 kontakt kanalı, temizlik hizmetinden sonrasında mobil uygulamadan artık hepimiz tatilden ilkin, hazırlıklardan ve kullanımdan sonrasında tüm hizmetlerden faydalanabilecekler. Misafirler, varış tarihlerini uygulamalarıyla eski ve güncel rezervasyonlarını giriş/çıkışlarını görüntüleyebiliyorlar. Beraber bir Missafir mobil uygulaması, evin giriş tarifi yol tarifi, WiFi erişim detayları ve eve hususi ayrıntılar, yararlı bilgiler şeklinde detaylı bilgiler tek bir detaylı özetliyor. Konukların yanı sıra Missafir mobil uygulaması yardımıyla elektronik vasıta gereçlerinden dijital kılavuzlarını ilerleyebiliyor. 7/24 bu informasyon ve barınmaları ile ilgili ortamlardan kişilerle kontakt kuruyor.

Miss mobil kullanıma yönelik kullanımlaralar tarifeda değil. Uygulama bununla beraber Missafir’in öteki hizmetlerine tek noktaya ulaşıldığında da sunuyor. Konuklar Missafir’in temizlik, eğitim amaçlı, rehberli lokal turlar, sıhhat hizmeti, yiyecek ve pazar yeri şeklinde ek hizmetleri için uygulama üstünden süratli bir halde oluşturulabiliyor.

Kullanıcı dostu olacak şekilde evlendirilmek için hizmet edilebilecek her türlü ve kolay ulaşımıan Missafir mobil uygulaması, 2022 Mayıstan yararlanmak için değerlendirilebilecek. Bu mobil gelecekle teknolojik ev konaklaması Türkiye’de bir ilki başaran Missafir, gelecek bu alana daha çok yatırım yapmayı planlıyor. Türkiye’de PropTech sektöründeki ve önder durumda bu gelişmeyle bir kez daha olacak, global bir marka olma yolunda hızla aşama kaydediyor. Missafir Kurucusu CEO’su Mehmet Yüksel de mobil çıktısını şöyleki değerlendirdi; “Bu, Missafir’in Türkiye’de PropTech’i yön verici yönden gelenlerinden birer. Bu uygulamayla muhteşem müşterilerden teknolojik ürünler geliştirebilecek ve her türlü malzemeden yanıt bu yenilikleri globale de taşıyacağız.”

Haberler.com – Teknoloji

Bilim Fuarı Teknoloji Haberleri

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası