Kesintisiz mobil yazışma: AKSUNGUR İHA’ya entegre edilen sivil baz istasyonu ilk kez görüntülendi


ürkiye’nin insansız hava araçları onun kullanımı aydınlık güç katıyor. Baykar Teknolojileri tarafınca Bayraktar İHA’ müdafa endüstri sektöründeki roller, öteki alanlardan TUSAŞ’haiz olmak AKSUNGUR ve ANKA‘larda günlük yaşantıda mühim faydalar sağlıyorlar.

Gökyüzünün parlayan yıldızları AKSUNGUR ve ANKA, refah ile güvenliğinin yanı sıra sıra uzun uçuşlarla bir bölgede başarıya ulaşmış olan görevlere imza atıyor. oğlum olarak AKSUNGUR için sivil baz istasyonu eklenecekken, söz mevzusu baz istasyonu ilk kez görüntülendi.

MOBİL İLETİŞİMİN DEVAMLILIĞI SAĞLANACAK

TUSAŞ’a ulaşmak ANKA‘ya oğlum’ SAR, haiz olduğu özelliklerle İstanbul’daki mayınları başardı. Bununla ilgili AKSUNGUR’un içinden geçen gün artırılıyor. Kısa süre ilkin TUSAŞ, Yerli İHA için ilk sivil baz istasyonunun entegreni açıklamaktadır. Bu açıklamaların arkasından sivil baz istasyonundan alınan AKSUNGUR’dan ilk görüntü geldi.

AKSUNGUR için entegre edilen baz istasyonu, bilhassa bir analize oldukca mühim bir rol oynayacak. TUSAŞ’ın açıklamalarına bakılırsa bu sistem, afet durumlarında kesintsizi mobil yazışma sağlanabiliyor. Tutum Mavi Vatanda başarıya ulaşmış sonuçlar elde etmek, karada da da’gerektirebilir.

Mevzuya ilişkin olarak Türk Havacılık Ve Uzay Sanayii İHA Sistemleri Genel Müdür yardımcısı Dr. Ömer Yıldız, “AKSUNGUR, ANKA’nın çift motorlu hali. ANKA’nın gelecekte inşa edilmesi. Beden ve aviyoniklerimiz aynı. Bununla beraber hem AKSUNGUR’u hem de ANKA’yı yönetebiliyoruz. Aynı personel ile aynı yedek parça ile beraber idame ve işletmeyle iki tayyare için de yapabiliyorsunuz” dedi.

AKSUNGUR’un üstünde yer çift motorları yardımıyla uzun süre devam edebilirn yanı sıra ANKA’dan daha yararlı, olabilir de haiz bulunduğunu belirtebilir 3 bin 300 kiloya çıkardık.

ANKA 350 kilogram yararlı yük taşırken 750 kilogram AKSUNGUR yararlı yükleyebiliyor. Bu yararlı yük kapasitesinin de ile birlikte TEBER-82 dediğimiz lazer güdümlü, KGK dediğimiz kanatlı güdümlü cephaneleri da taşıyabiliyor. Bunlar bugünlere kadar klasik olarak büyük uçaklar tarafınca elden geçirilen mühimmatlardı. Artık bu mühimmatların taşıması ihtiyaç duyulan de AKSUNGUR’un üstlenmeli” olmalarına dikkat edin.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası