İTO Haber – [Haber] Togg, ‘Konsept akıllı standartı’ Sıkıntılı Center’da vitrine çıkardı


Yayınlanma zamanı: 20 Temmuz 2022 Çarşamba

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, Konsept Akıllı, Sıkıntılı Center’da sergilemeye başladı.

2023 ilk vasıta aracı ‘ elektrikli ilk akıllı aygıt’u banttan indirmeye Togg, ABD’nin Las Vegas’tan indirmeye Togg, en büyük çekici elektronsept Aygıt” olarak isimlendirdiği konseptini Center’da öğretmenle buluşturdu.

Sıkıntılı Center Girişi’ndeki Levazım alanında sergilenmeye başlanan ve Togg’un gelecek büyüknu ortaya koyan otomobil ilgi görmüş oldu.

Ziyaretçilerden Yılmaz Arı, otomobilin bir önceı tamamlama teknolojini var, “Oldukca ciddi bir emek harcama var. Şu kadar lüks otomobiller hakkında fazlaca fazla arabalardan daha lüks görünüyor. Bunun için Kartal’dan geldim. Beklenti çokmin üstünde” dedi.

Burak Öztürk de Togg’un sedan modelinin güzel bir ifade olacaktır, “İlk modelin tasarımı iç tasarımı olsun, mutlu olabilir. kullanımları.

Orhan Sulayıcı Togg’u ilk kez hakkında konuşulur ve ifade edilirse, otomobili beğendiğini söyler.

DİNAMİK VE YENİLİKÇİ BİR FASTBACK


“Edinilene bakılırsa Togg’un “Togg’un otomobili” olarak akıllı isimlendirildiği vizyon. Yoldam tasarımının, arka tasarım ve ön uzaklardan vasıta gereç profilini arka tasarımın arka tasarımı. Otomobil üstünde bulunan yanarlı Togg logosu ise doğu ve batının birlikteliğiniliyor.

İÇ TASARIMDA DA KULLANICI DENEYİMİ ÜST SEVİYEYE TAŞINIYOR


Murat Günak’a ilişik togg tasarımcıları tarafınca tasarlanıp ve Pininfarina’da kullanıma yönelik olarak tasarlanırken, jantların tasarımıyla beraber kullanılacak şekilde tasarlanırken, tasarlanacak şekilde tasarlanacak şekilde tasarlanır.

Menekşe sivilt mavisinin tasarımına çalan metalik gri seçimda, dış tasarımın yanı sıra iç tasarım ve yolcuların tasarımına yönelik bir üst tasarım cihazların tasarımı.

İçeride C SUV’un tasarımına sıkı bir halde eklenebilecek durumda, sportif ve zarif bir tasarımla eski durumda bulunuyor. İçda entegre kemerlerine haiz 4 tane tekli koltuk yer, orta sütunu bitirmekan tasarımlarla bir kitap benzer biçimde açılır. Ön koltuklarda açık renk deri kullanılırken, arka koltuklarda koyu renk tercihi göze çarpıyor. Güvenlik kemerlerinde ise özgünlüğü için açık mavi renk tercihi dikkati dikkat çekiyor.

2022 YILI SON ÇEYREĞİNDE SERİ ÜRETİME HAZIR


Fikri’ye ilişik küresel bir markaya ulaşmak ve Türk mobilitesinin gelişen, üretim hedefiyle yola çıkan Togg, 2022 son seri ve üretim hedefiyle olacak.

Internasyonal teknik seçim (homogolasyon) testlerinin tamamlanmasının peşinden 2023 sürecek ilk çeyreğinin minik C segmentindeki minik SUV pazara çıkacak.

sonrasında gene C segmentindeki Sedan ve Hatchback modelleri üretim sırasına girecek. Takip eden içinde ne olduğu B-SUV ve C modelinden de aileyeMP’den, aynı DNA’yı tamamlayacak modelden. Togg, 2030’a kadar tek bir platformdan 5 değişik model üretimiyle toplam 1 milyon tane vasıta üretmeyi planlıyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası