iPhone 14 Pro Max tasarımı net olarak görüntülendi!iPhone 14 fotoğraflar internete dolaşmaya başladı. Geçen iki hafta ufak ve iki büyük, iki model ve iki Pro olmak suretiyle dörtin arkası ekrana gelmişti. Şimdi arka daha çok bakmanın geçmişi geldi.

Doğum için geri çekilmeye yönelik kameranın içeriğindekina bakılırsa tanıtılacak bir ürün iPhone 14 Pro Maks bulunduğunu. Çentik, bu nesil iPhone Pro modelleriyle temizlik kalkıyor.

iPhone 14 Pro Max tasarımı net olarak görüntülendi!

Pro ve yıl süresince iPhone’lar fark edilmeyecek kadar büyük olacak. Pro modeller yalnız telefoto kamerada ayrıcalıklar MP ile beraber, bununla beraber 48 ana kameraya haiz olacaklar. Analistlerin tahminlerine nazaran ekran modelleri 12 MP arka kameralara ve A15 çipine bağlı duracak. Vanilya modellerinde, 120Hz dönüşüm hızına haiz olmak için bir münakaşa mevzusu devam ediyor. Tahminlere nazaran iPhone 15 modelleri “hap ve delik” tasarımını benimseyecek. gelecektekilerin, donanımın bir kısmından iPhone’a bu da taşımaya başlaması planlanıyor. Doğal ki, uzun tahminler oldukça doğru çıkmayabilir.

Sadece daha iPhone 14 serisi gelmeden 15 ile ilgili ayrıntılardan meydana gelmek dikkat çekicidir. Teknoloji devinin bu sonbaharda örtülmesi planlanıyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası