iPhone 14 Pro hakkında etik bozan iddiaakıllı telefon meraklıları için gelecek bigün olacak. Apple’ın bitmesi beklenen yeni akıllı telefon modelleri iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Maks yarın bayram günü tanıtılacak. Sadece bu lansmanı, öncekilerden fazlaca mühim bir yönde var o da artık standart iPhone modelleri ile Pro modelleri arasındaki farkın iyiden iyiye doğru olması olması planlanıyor.

Bugüne dek webin bilgisiyle ilgili olarak, iki aygıt arasındaki en mühim farklarının başlangıcında Her Süre Ekranda doğrusu devamlı açık ekran özelliği. bu özelliğin özelliği şu an için size iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max için gelmesi planlanıyor.

iPhone 14 Pro hakkında etik bozan iddia

Bu özelliklerden en iyi şekilde faydalanılacak olan araçlarda kullanılan hızları 1Hz içinde değişebilen panellerle gösterilenlerle gelecek olan bu modellerden gelen parlak ışık olacak.

Hızla gelişen teknolojinin daha da geleceklerinin yanı sıra bir de büyük ebatlı olması sebebiyle organik olarak iPhone 14 ve iPhone 14 Artı‘a gore uygun olan iki modelde, potansiyel olarak pozitif olabileceklerinden tüm ihtimaller içinde ekran özelliklerinden faydalanılabilir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası