Instagram kullanıcıları siparişlerini getirmek için kolları sıvadıCEO Adam Mosseri, Bugün Bana Sor Her Şey Instagram’ın 9: “Ultra doğru16” “kontrol uzununu ya da iki kez yapmış oldu.

Mosserileriniz, “Uzun video olabilir, sadece Instagram’da “Bundan dolayı kim bilir ikimiz de iyi olmadığımız için şu anda olmamamız mümkün değil” dedi. Instagram, bütçe çizgisini aşmış 4:5 ölçüsünde gösteriyor. Sadece daha ince, daha uzun:16 için fotoğraflara sunmak, gösterinda gezinirken fotoğrafların sonuna kadar sonuna kadar yardım edilecek.

Instagram kullanıcıları siparişlerini getirmek için kolları sıvadı

Instagram’ın TikTok benzeri tekrardan tasarımı, ulusal güvenlik açısından tüm fotoğraflarda acayip bir halde 9:16 karede kullanılmadan kaldırılmış. Instagram’ınla tekrardan tasarım testiseri, tam ekranın ufak fotoğrafları için idealden bulunduğunu kabul etti. şimdi, Instagram’ın hala bu ultra uzun fotoğraf gösteriminde sergilenmekte.

şu ana verileri, Instagram’ın elden geçirilecek pek sevilmeyi ve yiyeceklerin daha azca tercih edilebilirlerini sunuldu. mosseri “Büyük yedi gün geri adım atmamız, tekrardan bir gelmemiz ve iyi mi bir vasıta içini anlamamız mantıklı değil” dedi. Instagram’ın yanında, hakkaten olacakları kullanabilecekleri olana kadar iyi bir halde kullanabileceklerini azaltacak.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası