Apple yeni bir sürüm yayınlama planlarından vazgeçti mini mini ile model M1 Profesyonel çip, gore Bloomberg‘s Mark Gürman.

Onun son baskısında Güç Açık bülteniGürman, Apple’ın “Mac mini”nin “M1 Pro” versiyonu üstünde çalıştığını ve aleti 2021’in sonunda yada 2022’nin başlangıcında piyasaya sürmeyi planladığını söylemiş oldu. daha önce söyledi firmanın şu anda yeni “Mac mini” modellerine odaklandığını, M2 ve “‌M2‌ Pro” çipleri.

Apple olduğuna inanılıyor bir süredir yeni bir Mac mini üzerinde çalışmak. Giriş seviyesi ‌Mac mini‌yi şu şekilde güncelledi: M1 Kasım 2020’de çip, sadece üst düzey teklif hala 2018’den itibaren Intel işlemcili Uzay Grisi modeli.

Martta, iddia edilen bir rapor Apple’ın başlangıçta ‌Mac mini‌nin üst düzey sürümlerini ‌M1 Pro‌ ile piyasaya sürmeyi “planları” vardı ve M1 Maks cipsler, sadece onlar “muhtemelen hurdaya çıkarıldı” Mac Stüdyosu. Bu rapor ek olarak, Apple’ın M2 serisinden yongalar sunmak için “M1 Pro” ve “M1 Max” i atlamış olduğu yeni bir “Mac mini”nin hala yapım aşamasında bulunduğunu söylemiş oldu.

sızıntı Jon Prosser geçen yıl dedi Apple’ın ufak masaüstü bilgisayar için tam bir tekrardan tasarım üstünde çalıştığını ve üst kısmı “pleksiglas benzeri” olan daha ufak bir kasaya geçtiğini söylemiş oldu. Bu söylentinin aksine, elit analist Ming-Chi Kuo Apple’ın yeni nesil ‘Mac mini’sinin olası bulunduğunu iddia etti aynı tasarıma sahip olmak Apple’ın 2010’dan beri her yeni “Mac mini” için kullandığı alüminyum yekpare tasarım olan mevcut model olarak. Kuo şeklinde Gurman da “Mac mini”nin “yakın vadede büyük bir tekrardan tasarım almayacağını” söylemiş oldu.

Popüler Hikayeler

Standart Apple Watch Series 8’in Series 7 ile Aynı Tasarıma Sahip Olduğu Söylentileri

Twitter kullanıcısı @ShrimpApplePro’ya gore, Apple Watch Series 8’in standart 41mm ve 45mm modelleri, Apple Watch Series 7 ile aynı tasarıma haiz olacak. Görüntüle. @ShrimpApplePro’ya gore titanyum standart Apple Watch Series 8 modelleri için de bir seçenek olmayacak, sadece Bloomberg’s Mark…

Gurman: Apple Önceden Kaydedilmiş iPhone 14 ve Apple Watch Series 8 Etkinliğini Hazırlıyor

Bloomberg’den Mark Gurman’a gore Apple, yaklaşan iPhone 14 serisini, Apple Watch Series 8’i ve yeni bir “sağlam” Apple Watch modelini duyurması beklenen sanal Eylül etkinliğini “kaydetmeye” başladı. Son olarak Power On haber bülteninde yazan Gürman, Eylül ayının başlarında gerçekleşmesi beklenen etkinliğin şimdiden üretime geçtiğini ve bunun…

Kaçırmış Olabileceğiniz Beş iPhone 14 Söylentisi

Ağustos ayı ile beraber geri sayım resmen başladı. Apple’ın iPhone 14 serisini duyurmasını beklediğimizden bir tek birkaç hafta uzaktayız. Bir sonraki iPhone’un söylentileri senenin başlarında başlıyor ve netice olarak, yaklaşmakta olan cihazla ilgili bazı ayrıntılar kimi zaman kalabalığın içinde kayboluyor. Hususi MacRumors iPhone 14 Pro grafik tasarımcısı Ian Zelbo tarafınca işleniyor MacRumors okuyucularına destek olmak için, bir …

Yeni iOS Uygulaması Safari’de Can Sıkıcı ‘Uygulamada Aç’ Açılır Pencerelerini Engeller

Muhtemelen iPhone’unuzda Reddit yada LinkedIn şeklinde bir internet sayfasını ziyaret ettiğinizde, içinde ne olduğu internet sayfası yerine uygulamalarında görüntülemenizi isteyen can bunaltan, neredeyse tam ekran bir açılır pencereyle karşılaşmışsınızdır. iOS uygulamalarına birlikte rol alan web sitelerinin kullanıcıları açmaya zorlaması (uygulama esasen yüklüyse) yada uygulamalarını App Store’dan indirmeye zorlamak yaygın bir uygulamadır.

En Çok Okunan Haberler: iPadOS 16 Gecikmeli, iPhone 14 Pro Söylentileri, Stüdyo Ekran Hoparlörü Sorunları

Bu haftaki büyük Apple haberi, büyük seviyede yeni Stage Manager çoklu vazife hususi durumunu iyileştirmeye devam etme ihtiyacı sebebiyle, yaklaşan iPadOS 16 güncellemesinin görünüşe gore Eylül ayında iPhone için dengi güncellemesiyle beraber gelmeyeceği yönündeydi. Bu haftaki öteki popüler hikayeler, iPhone 14 Pro’nun devamlı açık olduğu söylentisi, potansiyel tasarım sızıntıları hakkında daha çok ipucu içeriyordu.