Google, Pixel 6a döşem yüklemeye hazırlanıyor


Telefon F internet sayfasında de görülen ve listedeki ayrıntılar, oldukça fazla modelle Pixel 6a’da öne çıkan özellikleri öne çıkarıyor. Dinlenen, Pixel 6a’ minimum bir modelin yüksek bant 5G olarak da malum mmWave 5G geleceğinin geleceği görülüyor.

Google I/O’nun geleceğinden 11 Mayıs’ta başlaması tahmin ediliyor. Geçen yıl, Pixel 5a grubu sürülmeden bir ay ilkin Temmuz FCC’den geçti. Bu zamana kadar gitmemiz beklenmiyor, bu ay FCC’den geçen Google Pixel 6a, ay, şu demek oluyor ki 2022’de yapılması gerekiyor.

ABD Birleşik Devletleri ve Japonya’da bulunan Pixel 5a’nın iyi olacağı düşünülecek olan Google Pixel’ın fazla bir halde uygulanması umut ediliyor.

Önceki raporlara inanılırsa, Pixel 6a 6.2 inç OLED haiz olacak ve ekran altı izi izi ile gelecek. Selefi ile kamera yapılandırmasını koruması umut ediliyor, sadece AI özellikleriyle beraber Google’ın kendi Tensor mobil sistemi tarafınca desteklenecek.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası