Galaxy Z Fold 4 oğlu viraja girdiCenup Koreli teknoloji dev SAMSUNG, son cihazlardan akıllı telefon modellerine her daha çok ehemmiyet gösterir. Akıllı telefonlara yönelik satış sonrası, Galaksi S ve Gökada A serilerinin içeriğinden ayrılabilecekleri planlanabilecekleri iddiası başlamışken, SAMSUNG cephesinden bu düşünmekten herhangi bir izahat gelmemesi de kafaları karıştırdı.

İşte şirketinden olan kişilerden olan yeni gözde en mühim serisi Galaxy Z Katlama, kısa sürede yeni modele kavuşacak. Sızıntılara gore 10 Ağustos tarihler Galaxy Z Flip4 ile beraber tanıtılacak Galaxy Z Fold4, bu olan Amerikan sertifikasyon kuruluşu FCC’nin veri tabanı görüldü.

Galaxy Z Fold 4 oğlu viraja girdi

FCC görerek, S Kalem Maçı sürdüre devam edecek olan 2G’den 5G’ye kadar maç servislerine destek olacak. Bu yeni hazırlık hazırlıklarından ilkin ortalığa dönüştürülenlerden öğrendiğimiz kadarıyla, Aslanağzı 8+ 1. Nesil‘den güç alacak olan Galaxy Z Kat4‘de 12GB RAM ve 256GB / 512GB / 1TB dahili depolama kapasitesini ihtiva eder.

Elektriksel gücü 4.400mAh’lık pilinden planlanıyor Galaxy Z Kat4‘ün en mühim güncellemelerinin başlangıcında ise, katlanma izinin önceki modele kıyasla hatırı sayılır oranda azaltılmış olması geliyor.

Comments are closed.