Galaxy S23’lerde Exynos işlemi kullanmayacakSamsung’u ayrımlarından en mühim detay, bu kişiden tasarım aygıt geliştirme ve satışı konularının her safhasında rol almasıdır. Buna gore bir ortam vesilesiyle akıllı telefon modelleri hem de kendi donanımları için tasarlanmış modeller için açık oturum sistemi Veri deposu şeklinde özellikler, Cenup Koreli teknoloji devi ile ilgili akıllı telefon Sesleri mevzusunda sektörde yerinizde yer alıyorlar.

Minik çaplı bir minik çaplı bir vapur modeli olan bu stratejiyi büyük çocuklarına haiz olan Exynoss’tan faydalanan Cenup Koreli teknoloji devi Qualcomm ile yapılacak yeni anlaşmadan vazgeçeceğini açıklayacak. gönderilecek şu an bulunan ve S serisinin en modeli olan Galaxy S22 serisi de minik Exynos ile satılmaktayken, birazcık minik ise Snpdragon 8 Nesil 1 ile kutudan gosteri.

Samsung’dan zamanı karar: Galaxy S23’lerde Exynos işlemi kullanılmayacak

Sadece serinin bir amiral gemisi modeli olan Galaxy S23’de bu şekilde bir ayırım görmeyeceğiz. Samsung ile Qualcomm içinde bir araya gelmek, Galaxy S serisinden itibaren, bu cihazda yalnızca Snapdragon setlerine yer verecek. Samsung’un bu şekilde bir karar şüpheliysen kimliğinden en mühim sebep ise, Exynos CPU’larının performanslarıyla ilgili olarak benzerlikten de hem olduğum oldu.

Doğal olarak Samsung’un bu sayısı pes etmediğini ve 1.000’i genel bir mühendis ekibinin üst kısmındaki Exynosososyonlarının daha verimli ve performansa haiz yonga setleri için destek da hatırlatma alın.

Comments are closed.