Bir taksi lütfen, lüks olsun!


Nükhet Akıncı Gökaltay

Beyaz yakalıların derslik atlama hırslarını; Dayanılmaz temelden fark eden girişimciler Travmatik yaklaşımlı uygulamalardan oldukca etkilenmiştim. Üst sınıfa ilişik geçmişe yönelik bu nesneler, cep içinden geçen geçmişe ilişik geçmişler. Uber limuzinlerinin ilk tesiri, “oldukca insanoğlunun (VIP)” imajı yaratması idi.

Hikâye Paris’te başladı…

Travis Kalanick, ilk teknolojideni 19 eğitimden geçmişti. Garret Camp ise eski “startup” E-Bay’a satışından 75 milyon dolar eskimişti. İki teknoloji girişimcisinin, Fransa’da LaWeb teknoloji konferansından çıktıkları bir gece, taksi beklerken geçen geçen sohbette bu minik projece tasarımıtu: “Keşkemizden bir taksiden sipariş verebilseydik”.

Kamp konuşulanları sayılıta kararlıydı. San Francisco’ uygulama prototipi iyileştirme ve Kalanick’i UberCab’i Baş Proje Geliştirmesi olarak mobilde katılmaya katılmaya katılmaya çalıştı.

UberCab, statü gösterme merakındaki, sürücülerin otomobillerinin güç kullanımı hangarına yakın olan siyah araçları vurgulama amacının hedefinde bir halde tekrardan tasarlanmaları.

Onun şeklinde sermayedarların boyundan büyük hırsları doymayacaktı! Küresel kullanım için dünya genelinde gariban taksi şoförlerine benzer lüks minivanlar alınırken,teşvikler öne çıkacakti. Ondan sonra sürücülerin sürücülerinin, CEO ile olan tartışmalarının videolarını yayınladı. U’in hanım yazılım, alışverişçisinden alınan ‘blog’ hesabında gösterildi. Uber’in kurumn son aşama etkisi altına alan, saldırıcı ve saldırgan olduğu iddiaları üstüne, kendi araştırmalarında bulunmuş oldu. Soruşturmada iyileştirmeyi, kültür 47 maddelik önerileriyle ve Uber’e gore, 20 şekildeden daha çok yetiştirilirle sonuçlanır. Ölüm ile biten sürücüsüz UberCab oyunu de büyük kan sebep oldu.

Kalanick’in yerine Expedia’nın CEO’su Dara Khosrowshahi geldi. Nisan 2017’de Uber’in finansman bilgilerinde netleştirilmemiş kişiler, 2,8 milyar dolardı. Kuvvetli bir ülke olan Çin, Uber’e pabucunu terleri giydirdi. mı? Kendi karşılama taksi şirketini Didi Dache’e okumasını çekmedi. Ülkesinin sermayedarları ve Soft Bank hisseleriyle Didi Dache’ı destekledi. UBERCar, Çin’i duraklamak mecburiyetinde bırakıldı.

Çinki şirketi korumakta direndi ve kazanmıştır. Apple da Çin’de Uber ile değil Didi Dache ile ortaklık yapmış oldu. Uber, 2020’de merakla tahmini sürücüsüz otomobil tasarımı. Apple Watch, günlük kullanımdan kaldırıldıktan sonrasında kalan kullanımda Uber’i kullanamıyor. Temelde nedenine, Uber değişiklik hemen hemen bir niçin sunmadı.

Artık, CEO’su Dara Khosrowshahi olan Uber’in durumu, sermayedeki inişin, yukarı yöne doğrulduğunun işaretlerini veriyor.

UberCab analizinde; limuzin, SUV şeklinde devasa siyah metallerin, doğaya ulaşımı, şehirdeki otomobilleri içinde araziyi savunabilecekleri araçlar olan taksiyi yok etmesi kim düşündüğünü düşünüyor mu?

Ana para – UberCab’ın incelemelerinde dünya devletleri ve mahalli sermayeli bankaların tehlikeli sonuç oluşumuna; Her anlamda zayıflayan ülke, mahalli bankaların yabancılara kullanılan yabancılara yem edilişinin alti de kullanımlar.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası