Apple’ın iPhone’u Holi Festivali’nin Canlı Güzelliğini Elde etti


Her yıl düzenlenen Holi Festivali kahkaha, eğlence ve ÇOK renkli bir kutlama getirdiğinden, asla kimse Baharın gelişini Hindistan şeklinde iyi mi ödeyeceğini bilmiyor!

Holi’nin sunmuş olduğu tüm gerçek ihtişamı yakalamak için Apple’a iPhone’larını çalıştırma görevi verildi ve sonuçlar nefes kesiciydi.

Holi Festivali Nedir?

“Renklerin Festivali” olarak da malum Holi, Hindistan’da kutlanır ve çoğu zaman Mart ayında yapılır. Hindu Amerikan Vakfı’na gore:

“Holi, ümit ve yeni başlangıçlar mevsimi olan baharın başlangıcını kutlayan bir Hindu festivalidir. Holi tüm dünyada kutlanır ve Hindistan’da ulusal bayram olarak kabul edilir. İlk kaydedilen kutlamalar, eski Hindistan’da MS dördüncü yüzyıla kadar uzanıyor. ”

Holi, eski Hindistan’da ortaya çıkmasına karşın, bugün dünya genelinde değişik geçmişlere ve inançlara haiz insanoğlu tarafınca kutlanmaktadır.

iPhone’da çekildi

Tüm tanıtımlarını ve kampanyalarını iPhone’larda çekmek için iyi malum pazarlama kancalarına devam ederek, Apple parkın dışına vurdu Bu ayın başlarında Holi’nin kapsamı ile.

“Holi kutlamaları için Apple tarafınca göreve getirildi. Hindistan’ın bazı bölgelerinde bu renk festivali çiçeklerle kutlanır. Phoolon Wali Holi yada Flower Holi, Hindistan baharın gelişini memnuniyetle karşılarken, dostlar, aile ve hatta yabancılar içinde taç yaprakları atarak oynanır, ”diyor Apple’ın Instagram akışındaki bir izahat, çiçekler ve renklerle çevrili güzel bir insan kolajı gösterirken.

Ashish S. isminde bir insanın yazdığı alıntı, “Bu kutlamalar daima ısı ve içtenlik yaratır – bir yakınlık duygusu. Phoolon Wali Holi, derin bağ anlarını dürüst ve samimi bir halde keşfetmeme izin verdi.”

çiçek bayramı

vitrin Apple iPhone’un zengin video özellikleribir Flower Holi oyunu başka bir Instagram gönderisinin önünde ve merkezinde.

Apple, “Phoolon Wali Holi yada Flower Holi, kış yerini bahara bırakırken dostlar, aile ve hatta yabancılar içinde çiçekler atılarak oynanır” diye açıklıyor.

Görünüşe gore Apple’ın yerleşik Holi uzmanı olan Ashish, bir kez daha paylaştı: “Tabiat en çarpıcı renkleri sunuyor. Flower Holi yardımıyla kutlamanın, festivalin neşesini ve mutluluğunu yansıtan canlı tonlarda gözler önüne serildiğini görebiliyordum.”

Apple’ın Instagram hesabının fanatikleri ve takip edenleri de Holi’nin güzelliğinden duydukları luğu paylaştı ve birçoğu teknoloji şirketini kaygısız enstantaneleri paylaşmış olduğu için övdü.

“Vay canına, kesinlikle canlı ve çarpıcı bir çekim. Bir kullanıcı, iPhone’u bu tonlarla hakikaten çalıştırmak fazlaca keyifli olmalı,” yorumunu yapmış oldu.

Başka bir şahıs, “Apple daima kalbimi kazanır” dedi.

Bir ihtimal daha da şaşırtıcı… Holi festivalinde asla kimsenin şarj aleti ödünç almasına gerek yoktu!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası