Amazon Prime Day Alışveriş Festivali 2022 başladı mı? – Teknoloji


Amazon’un merakla beklenen Prime Day indirimleri bazı kategorilerde başladı. Bugün saat 18.00’den itibaren tüm kategorilerde indirimler uygulamak. Prime üyeler için en indirimli indirimde olan Prime Alışveriş Festivali, 25 Temmuz’a kadar devam edecek. Yurt içinde iki günlük Prime Day indirimlerine kıyasla Türkiye’de oldukça daha indirim kampanya bekliyor.

Amazon Prime Alışveriş Festivali

Erken indirimler:

SoundPEATS konuşmaları

Cosmofis mobil aksesuarlarda indirim

UGREEN’de yüzde 20’ye varan indirimde

Tomtoc telefon ve bilgisayar aksesuarı

Carlinkit 3.0 Kablosuz CarPlay Adaptörü

Defter çantaları

Ev ürünleri, mutfak ve temizlik ürünleri

Yapı market ürünleri

WORKPRO 2’si 1 arada elektrikçi makası

Büyük indirimler bugün saat 18.00’de başlamış olacak.

Amazon’un oldukça sayıda marka ile iş birliği yardımıyla büyük indirimler bizleri bekliyor. Cep telefonundan ucuz bilgisayarlara, televizyonlardan minik evcne, modadan kitaba yapı seçeneklerinden oyunağa 28 değişik kategoride yüzbinlerce üründe indirimli fiyatlara ulaşılabilir. İndirimli ürünler günleşmeyecek. kampanya süreci indirimleri sık denetim konsolu yarar var.

İndirimlerden bir tek Prime üyelerden yararlanacak

Prime Alışveriş Festivali fırsatlarından yalnızca Prime kullananların faydalanabilecekleri. Ayda 7,90 TL’ye Prime üyeler. Hususi indirimler, parasız süratli kargo, Prime Video ve Prime Gaming hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Seçili ürünlerde indirimde

Amazon’un daha detaylı bir halde anlatıldığı gösteriden büyük beğeni toplayan “evvel talihli” olaylardan bahsediyor. Amazon.com.tr ve Amazon mobil hediyen tüketim görseli satış fiyatında, Amazon’da daha çok da düşüşse, Amazon.com.tr ve Amazon.

50 TL indirim

Prime Festivali vasıtasıyla Amazon 200 TL ve üstü alışveriş icra eden alışverişlerde alışveriş yapanlarda 50 TL değerinde Amazon armağan kartı kazanacak. Bu kampanyanın bilgileri bugün 18.00’den itibaren belli olacak.

Daha çok data için: Prime Alışveriş Festivali

Amazon Fırsatları DH Ana Mevzusu: Amazon İndirimleri Sıcak Fırsatlar

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası