ABD’den yeni soruşturma: Apple için sonu görünüyor!


Elma, dünyanın en büyük teknoloji şirketleri içinde bulunuyor. Firmalar, kullanıcılarına kendi araçlarının yanında kendi sistem sistemlerini de sunar. Bu sayede iyileşebileceğinden dolayı dünyadan iyi ifadelere ulaşabiliyor.

Apple, uzun içerikli iOS sisteminden kendinden bahsederek soruşturmalara maruz kalmaktır. bilhassa iOS aracı cephe ön cephesi Bu yüzden App Store’da yer almayan bir yerden başka bir kaynaktan indirilmesine izin verilmiyor. Bu da yazar ve hükümetleri rahatsız ediyor. Ortaya’nın ortaya çıkmasıyla ilgili olarak AB’nin arkasından ABD de bu rahatsız edici.


AB’den yeni soruşturma: Apple için ceza üstün dereceli!

AB’yi, Apple Hisse için soruşturma yapmaya hazırlanıyor. Kurallarıneyen Apple, rekabeti pişmemiş baltalamakla suçlanıyor.

ABD, mobil ekosistemindeki rekabeti için Apple’a soruşturma açtı!

ABD Birleşik Devletleri Tecim Bakanlığı adına Ulusal Telekomünikasyon ve Informasyon İdaresi (NTIA), mobil uygulama ekosistemlerinde rekabete yeni bir soruşturma başlatıldığını duyurdu. Bu benzer biçimde soruşturmayla beraber devlete, Apple’dan devam etmek için mobil uygulama ekosistemlerindeki rekabeti oranda mağduriyetinizi mağduriyetini talep etmek.

Bilhassa ABD’de bulunun informasyon teknolojileri sektörü öteki dünya pazarlarına gore oldukca daha büyük. Pazarda birçok teknoloji geliştirme ve ufak işletme bulunuyor. Apple benzer biçimde büyük firmalar, kendi ekosistemlerine gelmek için gelenleri geliştirmekte ve ilerlemekte olan para kazanmasını engellemeye tecrübe etmek.

Bu da ufak oranda azaltıyor ve azaltıyor. Ortaya çıkan kişiler bu araştırmalarda dünya çapındaki firmalar içinde Apple’da bulunuyor. Bilhassa iOS aracından bazı iPhone kullanımı App Store’da uygulamalara indiremiyorlar. Bu da kullanıcılar büyük oranda kısıtlanmış.

Elma

Bu ufaklıklara yönelik uygulamalarda herhangi bir evde hususi olarak hazırlanan son oyuncaklar Avrupa Birliği ve Birleşik krallık da dahil olmak suretiyle hükümet Apple’ın güzelliklerini inceliklerini dile getirirler. Peki, boyutlandırmaz neler var? Sizce Apple, sistemdeki paketindeki politikalarını değiştirmeli mi? Görüşlerinizi yorumlarınızı yada SDN Forum’da bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası