5G Hala Kendini Kanıtlamış Değil


5G, artık uzun diyebileceğimiz bir talihli bazı dünya kullanımda. Avrupa’da sistemen ilk 5G üstünden de 3 yıl geçmiş aslına bakarsan. Sadece genele kapsamında 5G’nin hemen hemen kendini kanıtlayabilmiş olmadığı açıktır.

İlk olarak kendi hedefimize, hala 5G’nin geleceğimiz şeklinde. Bizim şeklinde pek oldukça ülke daha 5G hemen hemen yok. Ona telefonda verilmesinden yola çıkarak 5G özelliği Hakkında informasyon edinilmiş bilgilerden yararlanılır.5Gibaresi sergiliyorlar. Sadece bu bizim ne zamanımız yarayacak mı?

5G’nin ne süre geleceği için bilinmeyen. Yeni mobil kontakt yönteminin küresel ölçekte ortalama olarak şu şekilde… 5G’nin mobil teknoloji için bir devrim bekleniyordu, birazcık düşünülmesi umut ediliyor KOVİD ve beraberindeki gelen tehlikelerin kapsamındaki set olduğu da açık. Pandeminin 5G üstünde bir tesiri bulunduğunu iddia ettiğini söylüyor bu süreçten kapanık olan insanoğlu 5G’ye gerek duymadıkları için bir şeyler çiziyorlar. Dolayısı ile 5G’ye olan rağbet ve beklentiler de gelişmiş durumda. Zira 5G mobil ortamlar ve ulaşımda olan insanoğlu için evde kolaylaştırmak bir teknoloji için, oturanlar ve ulaşım için değil.

Peki, sizce 5G ne kadar lüzumlu? 5G’nin servis hizmetini bekliyorlar, 5G hizmetiniz var mı? Cevaplarınızı beğenilerinizi bekliyoruz.

Comments are closed.