2022 Masters TV programı, kapsamı, canlı gösterim, çevrimiçi iyi mi izlenir, gösterim kanalı, golf tee süreleri


AĞUSTOS, Ga. — Augusta Ulusal Golf Kulübü’nü Nisan’ın güzelliği çevrelerken, golf sezonunun en güzel zamanı Perşembe günü geliyor. Haftanın başlarında sema normalden birazcık daha karanlık olsa da – ilk birkaç gün süresince yağmur durağan(durgun) kaldı ve Salı ve Çarşamba öğleden sonrasında antrenman turları iptal edildi – asla kuşku yok ki 2022 Masters yıldızlarla dolu başka bir vaka.

Bu hafta Augusta’yı alan dolu saha, dünyanın en iyi golfçülerinin çoğuna haiz. Hideki Matsuyama yeşil ceketi korurken, sahadaki bir çok şahıs Pazar günü son tur başladığında ilk kez kazananlar olarak ona katılmak istiyor.

Masters’a katılmak birçokları için bir rüya olsa da, hepsinin en görkemli sahnesinde golf izleyebilmek her yıl inanılmaz bir zevktir ve biz burada CBSSports.com’da size duvardan duvara kapsamı sunmaktan coşku duyuyoruz. Bu hafta süresince ustalar.

CBS Sports, Cumartesi günü üçüncü turla başlamış olan geleneksel 18 delikli gösterim kapsamı ve Pazar günü son tur eylemi ile tüm platformlarında kapsamlı, hafta boyu kapsama alanı sunar. Jim Nantz, Masters’ı kapsayan üst üste 37. senesinde, 35. kez ev sahibi olarak hizmet veriyor. Üç kez Masters şampiyonu olan Sir Nick Faldo, üçüncü yeşil ceket galibiyetinden 26 yıl sonrasında, baş analist olarak 18. kulede Nantz’a katılıyor. Nantz ve Faldo’ya, aşağıda ayrıntıları verilen CBS Sports’un inanılmaz golf ekibi katılıyor.

Caesars Sportsbook’a gore Jon Rahm, Justin Thomas, Cameron Smith ve Scottie Scheffler, daha ilkin yeşil bir ceket talep etmemişti. Sahada olmayan en dikkat çekici isim elbet Phil Mickelson, Tiger Woods ise muhtemelen Çarşamba günü gelecek bir duyuru ile oynayacağına inanıyor.

Kim kazanacak? Çıkış yapmak 2022 Masters tahminleri ve tahminleri CBS Sports uzmanlarımızdan.

Bunun hakkında konuşman kafi. Hafta süresince mümkün olduğunca oldukça Üstat iyi mi izleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Süresince canlı gösterim için CBS Sports’a bağlı kaldığınızdan güvenilir olun ve CBS Sports Uygulamasını indirin Masters Live’ı mobil cihazınızda seyretmek için.

Tüm zamanlar Doğu

1. Tur — 7 Nisan Perşembe

1. tur başlama zamanı: öğleden ilkin 8:30 [Tee times]

Ustalar Canlı gösterim

Masaüstü ve mobil: parasız CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması
Bağlı cihazlar: üstünde mevcut olağanüstü+, CBS Spor Uygulaması

TV kapsamı: ESPN’de 3-7:30 arası
TV simulcast canlı akışı: 3-7:30 öğleden sonrasında Masters.com
Tur sonrası öne çıkanlar: CBS’de 11:35-11:50

2. Tur — 8 Nisan Cuma

2. tur başlama zamanı: öğleden ilkin 8:30

Ustalar Canlı gösterim

Masaüstü ve mobil: parasız CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması
Bağlı cihazlar: üstünde mevcut olağanüstü+, CBS Spor Uygulaması

TV kapsamı: ESPN’de 3-7:30 arası
TV simulcast canlı akışı: 3-7:30 öğleden sonrasında Masters.com
Tur sonrası öne çıkanlar: CBS’de 11:35-11:50

3. Tur — 9 Nisan Cumartesi

3. tur başlama zamanı: sabah 10

Ustalar Canlı gösterim

Masaüstü ve mobil: parasız CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması
Bağlı cihazlar: üstünde mevcut olağanüstü+*, CBS Spor Uygulaması*~
*TV eşzamanlı yayını seyretmek için Paramount+ Premium oturum açma lüzumlu | ~TV kimlik doğrulaması lüzumlu

TV kapsamı: CBS’de 3-7 arası
TV simulcast canlı akışı: 3-7 pm, parasız CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması
3. tur tekrarı: 20.00 CBS Sports Network’te

4. Tur — 10 Nisan Pazar

4. tur başlama zamanı: sabah 8

Ustalar Canlı gösterim

Masaüstü ve mobil: parasız CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması
Bağlı cihazlar: üstünde mevcut olağanüstü+*, CBS Spor Uygulaması*~
*TV eşzamanlı yayını seyretmek için Paramount+ Premium oturum açma lüzumlu | ~TV kimlik doğrulaması lüzumlu

TV kapsamı: CBS’de 2-7 arası
TV simulcast canlı akışı: 2-7 pm parasız CBSSports.com, CBS Spor Uygulaması
4. tur tekrarı: 22:00 CBS Sports Network’te

Ek detaylar

Öne Çıkan Gruplar: Shane Bacon, Colt Knost ve Billy Kratzert Perşembe sabahı 2022 Masters’ın haberine başlıyor. Öne Çıkan Gruplar. Ek olarak Brian Crowell ve Michael Breed de yarışmanın spikerliğini meydana getirecek. Öne Çıkan Gruplar Her gün tüm turları süresince belirli eşleşmelerin canlı akış kapsamı.

Amin Köşe: Grant Boone ve Mark Immelman, 11., 12. ve 13. deliklerin canlı gösterim kapsamı için spiker olarak vazife yapıyor.

15 ve 16: Luke Elvy ve Ned Michaels, 15. ve 16. deliklerde canlı video akışı için yorum ve çözümleme sağlıyor.

Menzildeki Ustalar: Serideki UstalarMasters Live ve CBS Sports Network’te Pazartesi’den Pazar’a kadar sunulan, oyuncularla röportajlar, saha analizi ve Augusta National’daki Turnuva Antrenman Alanından başlangıç ​​ve 2022 Masters süresince meydana getirilen dökümleri içerecek. Kelly Tilghman, Brian Crowell, Amanda Renner, Michael Breed, Mark Immelman ve Billy Kratzert hafta süresince yorum yapacaklar.

Canlı golf hareketine ek olarak, Masters Live, video özetleri ve Augusta Ulusal antenlerinin yanı sıra zamanı ve Mülakat Odası vakalarını da sunacak. Masters Live, CBSSports.com’da ve mobil cihazlar için CBS Sports uygulamasında mevcut olacak. Masters Live içinde ne olduğu, CBS Sports’un Turnuva gösterim kapsamı ile beraber Paramount+ abonelik hizmeti vasıtasıyla da sunulacak.

Öteki canlı golf aksiyon kanallarına ek olarak, Masters Live, video özetleri ve Augusta Ulusal antenlerinin yanı sıra zamanı ve Mülakat Odası vakalarını da sunacak. Masters Live ve Masters.com’daki ek özellikler, CBSSports.com’da ve telefonlar ve tabletler için CBS Sports Uygulamasında ücretsiz bir şekilde sunulacak. Masters Live içinde ne olduğu ek olarak Paramount+ abonelik hizmeti vasıtasıyla da sunulacak. CBS Sports’un Turnuva gösterim kapsamının yanı sıra Paramount+ aboneleri, Masters Live içeriğini CBS.com’da, CBS Uygulaması vasıtasıyla mobil cihazlarda ve tüm büyük bağlı TV cihazları ve platformlarında çevrimiçi olarak yayınlayabilir.

CBS Spor Genel Merkezi7/24 parasız gösterim meydana getiren spor haberleri ağı, önder panosunda canlı güncellemeler ve raporlar, ek olarak Pazartesi günü CBS Sports golf yazarı Kyle Porter ile başlamış olan Turnuvadan son olarak hikayelerin yanı sıra genişletilmiş tur sonrası kapsama alanı sunacak. CBS Sports HQ, CBSSports.com’da ve mobil ve bağlı TV cihazları için CBS Sports uygulamasında mevcuttur. Öne çıkanlar ek olarak CBS Sports’un toplumsal kanallarında da mevcut olacak.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası