1 fazla ürün indirildi… Feysbuk dikkat: Bu kitap koleksiyonu!


Mobil kullanım ile hücum tehdidinde bulunan fena amaçlı yazılımların büyük bir patlamadan sonrasında. kendi kişisel özelliklerine ve kişisel bilgisayar korsanları, pes dedirten yeni uygulamaya devam ediyor.

Bünyesinde fena amaçlı yazılım harcanması mobil uygulamalarda gün gün yenileri ekleniyor.

ShiftDelete’in haberine göre; son olarak Feysbuk üstünden oynanacak.

Uygulamanın ne tür bir trojana fena amaçlı yazılıma haiz olduğu açıklanmadı, kullanıcı adı ve şifreler dahil olduğu söylenmektedir. Bu da hackerların hedeflerinden kullanıcılardan faydalanmaktan, kullanmalarından geçirmesine ve hatta kullanıcılardan yararlanmak için aldatıcı ileti göndermesine içerik hazırlıyor.

ŞİFRE GÜVENLİĞİNE!

PIP Pic Camera Photo Editor, bir Google Play Store’dan kaldırıldı. Sadece daha ilkin haber almak için endişeleniyor. Eğer bu şekilde bir durum söz konusuysa, vakit kaybetmeden Feysbuk şifrenizi gözden geçirmede yarar var.

tabip WEB TESPİT ETTİ

Feysbuk’ta tanımlamayla kendini tahminen bu fena amaçlı yazılım, Dr. Web tarafınca tespit edildi. Sadece maalesef kullanıcı tehdidi eden tek uygulama bu değil. Zira Wild & Egzotik Hayvan Duvar Kağıdı, ZodiHoroscope, PIP Kamera 2022 ve Büyüteç El Feneri, telefonların ilgisini çekmesinin yanı sıra sıradaki reklamlar gösteriyorlar ve hedefte cihazda izinsiz seçim yapmayı planlıyorlar.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası