Bugün (4 Nisan) trend olmayı beklemediğimizden güvenilir olduğumuz biri Paula Patton. Kadın oyuncu, internette bir video paylaştıktan sonrasında kendini şakaların ve memlerin merkezinde buldu ve alay mevzusu kısa sürede duracak benzer biçimde görünmüyor. Her kökenden ünlülerin toplumsal medya sayfalarına gitmesi yaygın bir durum. tarifleri paylaşmak ya da mutfaklarında yiyecek pişirirken çekilmiş klipleri. Bazıları yiyecek kitabı bile yazarken, ötekiler yiyecek tariflerini yüklerken YouTube yayınlarını açtı ve Patton da onlara katılarak annesinin ona tavuk kızartmayı iyi mi öğrettiğini gösterdi.

Halkın dikkatini çekmeden geçebilecek bir web anıydı, fakat ne yazık ki Patton için durum bu şekilde değildi.

Theo Wargo / Personel / Getty Images

İnsanlar, tavuğu sıcak yağa koymadan ilkin suda durulayıp una daldırarak iyi mi hazırladığını oyuncuya alay etti. O vakit tüm baharatları yağına ekledi ve videoda Patton cızırtılı kümes hayvanları hakkında övündü. Şakalar günün daha iyi bir kısmı için yuvarlandı ve video TikTok’ta çılgına döndükten sonrasında görünürlük bir tek arttı. Meşhur arkadaşları ve birkaç rapçi bile yorum bölümlerinde yer aldı.

İnsanlar Patton’ın eski kocası Robin Thicke hem de onun iki ırklı geçmişi, sadece internette on binlerce tepki almaya devam ederken videoyu kendiniz denetim edebilirsiniz.