Keanu Reeves Çin’de İnternetten Siliniyor


Keanu Reeves, beyaz perdede ardı ardına gelen saldırılardan ustalıkla kurtuldu, sadece tüm becerileri onun Komünizmden kaçmasına engel olamadı.

Yıldızların Tibet’e destek gösterisinin arkasından Reeves, ülkenin katı sıkıdüzen rejimini kırarak geleceğini dünyanın en büyük film pazarında tehlikeye attı.

“John Wick” ve “Matrix” yıldızı, sürgündeki ruhani önder Dalai Lama’ya bağlı kâr amacı gütmeyen Tibet House için 3 Mart’ta düzenlenecek bir yardım konserine katılacağını söylemişti. Komünist liderler Tibet’in bağımsızlığı iddialarını reddediyor ve şeytani rejim Nobel Sulh Ödülü sahibini ‘tehlikeli bir ayrılıkçı’ olarak görüyor. Anlatmaya gerek yok, Reeve’in katılımını beğenmediler.

Şimdi cezalandırıldı.

Çin’in önde gelen yayıncıları geçen haftanın büyük bölümünü Reeves’in filmografisini sitelerinden kaldırarak geçirdi. Bir çok, “Jinu Liweisi” olduğu bildirilen Çince adıyla ilgili arama neticelerini da sildi.

Silinen filmler, kelimenin tam anlamıyla en iyi eserlerini içeriyor: “The Matrix” üçlemesi, “Speed”, “Bill & Ted’in Muhteşem Macerası” ve civciv filminden “Something’s Gotta Give” ve “The Lake House”.

fazlaca daha çok detay var LA Times, eğer içerideysenizilgilendi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası