İstiridye Festivali Maskotu İnternetteki Herkesi Korkutuyor


Fotoğraf kredisi: Instagram/@hfxoysterfest

İnci’ye ilk bakışta, budaklı görünüşlü maskot için Halifax İstiridye Festivali“Bundan bir hayır gelmez” diye düşünüyor olabilirsiniz.

Bir düzineden fazla ruhsuz gözle ve muzip bir gülümsemeyle Pearl, saf intikam için insanların diyarına çağrılmış şeklinde görünüyor. Fakat gerçekte, istiridye maskot drama için burada değil.

Buzzfeed Haberleri geçenlerde istiridye maskotunun bir fotoğrafının peşinden onu Pearl ile kesme fırsatı buldu viral olduve o rahatlık içinde gelir.

Pearl, “İnsan ırkıyla hiçbir alakam yok, keşke tek kullanımlık plastikleri kullanmayı bıraksalar. Ek olarak tatlı su incileri, ne oluyor bu?”

Pearl’ün viral hale gelen fotoğrafı Twitter kullanıcısı Amy Langdon tarafınca paylaşıldı (@alangdon17) 24 Temmuz’da. Langdon tweetinde, “Bu, Halifax İstiridye Festivali’nin maskotu ve bundan kesinlikle oldukça korkuyorum.” Twitter’daki öteki kullanıcılar, tüm çelik şeklinde gri ihtişamıyla Pearl’den eşit derecede korktular.

İstiridye maskotunun arkasındaki akıllardan kabul edilen Christine Oreskovich, Pearl’ün viral hale geldiği mevzusunda bilgilendirildiğinde oldukça şaşırdı.

“Bunu beş yıl ilkin ortaya atan şahıs ve ben, yalnız yüksek sesle gülüyorduk. Aman Tanrım“dedi Oreskovich Buzzfeed Haberleri. “Bu şeyi oldukça uzun süredir seviyoruz ve şimdiye kadar kimse ne kadar havalı, garip ve iğrenç bulunduğunu takdir etmedi. Kendimizden beş yıl öndeyiz!”

Pearl ile bir özçekim yapmak isteyenler için, o Halifax İstiridye Festivali23-24 Eylül tarihleri ​​içinde Halifax Waterfront’ta gerçekleşecek.

Bunu da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası