İnternet, Tinder Misadventure’daki Acayip Şehirde ‘Sıkışmış’ Insanın Çevresinde Toplanıyor

Son Guncelleme : 14 Nisan 2022 | admin


Bir karı, bir flört kazasının peşinden geçici olarak Washington DC’de “sıkışıp kaldığını” iddia eden Bobby adlı Tinder’daki Floridalı bir insanla eşleştiğini artık viral bir gönderide paylaştı.

Gönderme Reddit‘ın “Tinder” forumu Çarşamba günü u/GladRx kullanıcı adı altında, hanım ekran görüntüsü paylaştı Bobby’den almış olduğu bir uygulama içi mesajın, sonunda onu eski adam arkadaşıyla beraber olmak için terk eden bir hanımla buluşmak için DC’ye gittiğini ortaya çıkardı.

Gönderi, bazıları Bobby’yi dışarı çıkarmayı teklif eden çekici Redditors’tan 19.000’den fazla pozitif oy ve 500’den fazla yorum aldı.

Görünüşe bakılırsa, eski biriyle yine bir araya gelmek oldukça yaygın bir flört fenomeni. 2009’da meydana getirilen bir araştırma, şaşırtıcı bir halde insanların yüzde 40-50’sinin yeni bir ilişki başlatmak için eski sevgilileriyle yine bir araya geldiğini buldu. Bugün Psikoloji.

Bir karı, bir buluşma kazasının peşinden Washington DC’de geçici olarak “sıkışıp kaldığını” iddia eden Bobby adlı Tinder’daki bir insanla eşleştiğini artık viral bir gönderide paylaştı.
Eightshot Studio/istock

Internet sayfası, yalnızlık, pişmanlık ve aşinalığın birçok çiftin ilişkilerine ikinci bir talih vermeye karar vermesinin en mühim sebeplerinden birkaçı bulunduğunu açıklamaya devam etti. Bununla beraber, Psychology Today’e bakılırsa, kanıtlar “yine” ilişkilerin çoğu zaman “yalnızca” ilişkilerden “daha düşük kalitede” bulunduğunu gösteriyor.

Bobby’nin davasında, beraber gezi etmiş olduğu hanım, eski sevgilisiyle kalan hisler sebebiyle yine bir araya geldi. Tecrübe ummuş olduğu şeklinde bitmese de, Bobby duruma iyi bir bakış açısına haiz görünüyordu.

“Doğrusu Orlando’da yaşıyorum,” Bobby’nin u/GladRx’e mesajı başladı.

“Tinder’da bir kızla tanıştım ve birazcık söyleşi ettik fakat asla tanışmadık” diye devam etti. “Pazar günü diyor ki, ‘Hey, bir haftalığına DC’ye gitmek istersen, bir işim var ve bir gezi arkadaşı isterim.’

“Bana çılgınca geldi fakat uzaktan çalışıyorum ve kulağa keyifli bir serüven şeklinde geldi” dedi.

Böylece Bobby hanımla tanışmak için DC’ye uçtu, sadece beraber yalnız bir gece geçirdikten sonrasında eski sevgilisiyle beraber olmak için Florida’ya geri döndü.

“Eh, uçuşum Cuma’ya kadar değil ve benim için işe yarayan daha erken bir uçuş yok” dedi. “Doğrusu, Cuma gününe kadar kimseyi tanımadığım bir şehirde, şirketinin parasını ödediği otel odasında mahsur kaldım.”

Yolculuğun ters gitme ihtimali bulunduğunu bildiğini yineledi.

“Yolculuğu deli bir düşünce haline getiren fakat eski adam dost açısı lol ile gelmeyen birçok netice hayal ettim.”

Metin, “En azından bundan bir öykü çıkardım” ile sonlanmış oldu.

Gönderinin yorumlar bölümünde, u/GladRx, Bobby ile bir şeyler içmek için fazlaca meşgul bulunduğunu, sadece başka birinin onu dışarı çıkaracağını umarak öyküsünü paylaştığını söylemiş oldu.

“DC’deki bayanlar, lütfen bu zavallı adamı bir içki içmeye çağrı edin” diye yazdı.

Şaşırtıcı bir halde, birkaç yorumcu ilgilerini dile getirdi.

u/AngelPeachPorn, “DC hakikaten keyifli bir kent! İçecekler hakkında konuşun,” yorumunu yapmış oldu.

u/lapinatanegra, “Kuzenim şu anda DC’de ve onu dışarı çıkarmaya çalışıyorlar” dedi.

u/theslutnextd00r, “Gerçek konuşma, yarın öğle yemeği için müsaitim lol! Cuma günü eve uçuyorum fakat yarın boş olacağım” dedi.

Redditor u/Dat_Dank_Dough ekledi: “Bobby ile bir kardeşim içeceği içmeye giderdim.”

Haber Haftası yorum için u/GladRx’e ulaştı.

Bobby’nin flört hikayesi, son aylarda internette ilk dikkat çeken öykü değil. Öteki viral flört hikayeleri şunları ihtiva eder: sevgilisini yayın balığı zanneden kadınbir adam “çok şişman” olduğu için ayağa kalktı” ve kapanan bir bayan oldukça “küstah” bir adam ilk randevularında.

Comments are closed.