İnternet simülatörü Hypnospace Outlaw, evreninde geçen iki oyun alıyor


90’ların web simülatörünün yapımcıları, hipnoz kanun kaçağıpopüler anlatı macerasıyla aynı evrende geçen iki yeni oyunu duyurdu. İlk oyun başka bir web simülatörüdür, bu, 2000’li yıllardan kalma internetten esinlenmiştir. hayalperest, ve ikincisi, isminde olan birinci kişi nişancı oyunudur. Slayers X: Ölümcül Sonrası: Slayer’ın İntikamı takip eden hipnouzay karakter Zane Lofton. Oyunlar Tendershoot ve Noble Robot stüdyoları tarafınca geliştirilmekte ve No More Robots tarafınca yayınlanmaktadır.

Bir sürüme gore, yeni duyurulan her iki oyun da Windows PC ve konsollara “yakında” gelecek. İkisi de indie sevgilimden oluşuyor hipnoz kanun kaçağı90’lar süresince internette gezinmeyi karakterize eden keyifli tasarım ve web tuhaflıklarına karşı hususi bir gözü var.

İçinde hayalperest 2000’li seneler süresince zamanınızı webin tuhaflıklarına göz atarak geçireceksiniz. İçinde, gizemleri çözmeniz ve küresel komploları çözmeniz istenecek. Bir duyuru fragmanı, oyuncuların bu sefer karşılaşacakları bazı internet sayfaları hakkında informasyon veriyor ve genel görünüm, o devrin yaygın 3D tasarımlarının sevimsizliğine hakikaten eğiliyor.

Avcılar X birazcık değişik bir canavar, şundan dolayı üstüne tıklamalı bir maceradan ziyade birinci kişi nişancı. Sürümde, geliştiriciler bunu şu şekilde oynayacağınız “güldürü boomer shooter” olarak tanımladılar. hipnouzay favori ve yerleşik havalı adam Zane Lofton. Avcılar X Bir yayında, “Fena düşmanları hayata geçirmek ve dünyayı ele geçirmek için Hackblood enerjisini kullanan” The Psyko Sindikate’i devirmeye çalışırken onun öyküsünü anlatacak.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası